Федоров розповів, як він використовує чат-бота ChatGPT


 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Під час виступу на конференції Forbes Михайло Федоров розповів про кейси використання ШІ в повсякденному житті. Керівник Мінцифри зізнався, що сам користується чат-ботом ChatGPT.

Подробиці

За словами міністра, ChatGPT є його цифровим радником. На поставлені завдання чат-бот дає структуровані відповіді, які передаються Федоровим членам своєї команди. Чиновник назвав ШІ невідворотним трендом. Його можна боятися або ігнорувати. Краще просто розібратися в механізмі його роботи.

На думку глави цифрового відомства, у середньостроковій перспективі АІ зможе замінити роботу тисяч людей у всьому світі. Україна вже зараз активно використовує АІ-технології. З їхньою допомогою, зокрема, ідентифікуються російські військові. Після завершення бойових дій їх можна буде притягнути до відповідальності за скоєні на території України злочини. Крім цього, ШІ шукає в соцмережах профілі загиблих солдатів російської армії, розшифровує супутникові фотознімки, аналізує розвіддані тощо. Незабаром ШІ з’явиться в застосунку “Дія”. Федоров вважає, що в України є все необхідне, щоб очолити тренд повсюдного впровадження АІ-технологій.

Источник: prostomob.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись