Керівник кіберрозвідки США назвав TikTok "китайським троянським конем"


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Роб Джойс, керівник відділу кібербезпеки Агентства національної безпеки США, назвав TikTok "китайським "троянським конем", який становить довгострокову стратегічну загрозу кібербезпеці. Про це повідомляє Bloomberg.

Джойс зазначив, що для уряду США вкрай важливо контролювати китайську компанію ByteDance, яка є материнською компанією TikTok, щоб уникнути інцидентів безпеки "через п'ять, 10 або 20" років, на відміну від неминучої "тактичної" загрози.

"Навіщо вводити троянського коня всередину фортеці?" – сказав Джойс. "Навіщо вводити цей потенціал у США, якщо китайці можуть маніпулювати даними, які ми бачимо, щоб або включити те, що вони хочуть представити нашому населенню – матеріали, що роз'єднують, – або видалити те, що виставляє їх у поганому світлі, і що вони не хотіли б показувати американському народу?".

Під час слухань минулого тижня директор TikTok Шоу Чу заявив, що TikTok становить не більший ризик, ніж такі гіганти соціальних мереж, як YouTube від Google і Instagram від Meta, стверджуючи, що його компанія запровадила більше заходів безпеки, ніж будь-який із її західних конкурентів, через давні підозри.

Источник: tech.liga.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись