Starlink готується до запуску на мобільних телефонах


 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Компанія SpaceX готується розпочати тестування надання супутникового звʼязку абонентам мобільних операторів, повідомив репортер CNBC Майк Шітц.

Минулого літа гендиректор SpaceX Ілон Маск та гендиректор американського оператора T-Mobile Майк Сіверт оголосили про спільну ініціативу Coverage Above and Beyond, метою якої було створення пристроїв T-Mobile, сумісних із супутниковим покриттям Starlink.

Під час панелі на Satellite Conference and Exhibition 2023 віцепрезидент SpaceX із корпоративних продажів Starlink Джонатан Хофеллер заявив, що компанія планує розпочати тестування свого сервісу супутникового зв’язку цього року. 

Хофеллер не сказав конкретно, з яким оператором співпрацює SpaceX, але часові рамки збігаються з оригінальним баченням Маска щодо партнерства з T-Mobile. У серпні Маск пообіцяв, що Starlink V2 буде запущено в 2023 році й він надаватиме послуги безпосередньо на мобільні телефони. У той час у T-Mobile заявили, що послуга забезпечить оператору майже повне покриття більшої частини Сполучених Штатів. Зокрема це області, де важко знайти сигнал – національні парки, гірські хребти, пустелі та інші віддалені місця.

Источник: tech.liga.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись