Як у голлівудських фільмах. Співробітник Twitter розповів про охорону Ілона Маска


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Гендиректора Twitter Ілона Маска супроводжує охорона у штаб-квартирі соцмережі. Як повідомив один зі співробітників компанії, охоронці супроводжують його навіть до вбиральні.

Редакція MC.today переповідає детальніше з посиланням на BBC.

Співробітник Twitter анонімно розповів виданню, що зараз компанія нагадує будівлю, яка горить. Хаос у соцмережі пов’язаний величезними перебоями в кадровому забезпеченні.

Зазначається, що щонайменше половина співробітників Twitter була звільнена або вирішила піти після того, як Маск купив соцмережу. Тепер людям з інших команд доводиться займатись іншою роботою. «Зовсім нова людина, без досвіду, робить те, що раніше робили понад 20 людей», – сказав співробітник компанії.

Такий безлад у компанії він пояснює тим, що Маск не довіряє працівникам Twitter. Одного разу мільярдер навіть запросив програмістів Tesla, щоб вони оцінили код працівників Twitter.

Джерело видання вважає, що з такою недовірою пов’язаний високий рівень охорони Маска.

«Куди б він не був в офісі, там принаймні двоє охоронців – дуже громіздкі, високі, в стилі голлівудських фільмів. Навіть коли він йде до туалету», – сказав співробітник соцмережі.

Цікаво, що раніше батько Ілона Маска розповідав, що боїться за безпеку свого сина. Навіть попри те, що його охороняють «100 охоронців».

Источник: borgexpert.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись