Новий бот Slack ChatGPT спілкуватиметься з колегами замість людини


 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

ChatGPT приходить у Slack. Компанія Slack, що належить Salesforce, у вівторок анонсувала нову програму на основі штучного інтелекту , яка допоможе вам створювати відповіді своїм колегам «за лічені секунди».

Ті, хто має доступ до програми, можуть натиснути значок із трьома крапками в ланцюжку та натиснути «Чернетка відповіді» замість того, щоб самостійно вводити відповідь. Досі не зрозуміло, наскільки докладними будуть ці відповіді — чи можуть вони часом бути дещо хиткими . Очевидно, що ви, напевно, можете редагувати будь-які відповіді, щоб краще відповідати розмові, але я чесно вважаю, що можу набрати відповідь за час, потрібний для того, щоб наказати ChatGPT написати її для мене.

 
Анімований GIF, що демонструє демонстрацію програми ChatGPT для Slack, надає резюме, написані ШІ, та інформаційні пропозиції щодо зустрічей і людей на вашому робочому місці.
ChatGPT для програми Slack у дії. Зображення: Slack

Крім того, бот ChatGPT Slack може допомогти вам знайти відповіді «на будь-який проект чи тему», використовуючи свої дослідницькі інструменти на базі штучного інтелекту, а також узагальнювати канали чи теми, щоб ви могли бути в курсі подій на роботі. Компанії та організації можуть приєднатися до списку очікування бета-версії ChatGPT тут .

Ця новина є частиною ширшого анонсу Salesforce Einstein GPT , власного погляду компанії на модель OpenAI ChatGPT для програмних систем CRM (керування взаємовідносинами з клієнтами). Згідно з Salesforce, Einstein GPT поєднує в собі технологію штучного інтелекту Salesforce і OpenAI, що дозволяє генерувати електронні листи, які продавці можуть надсилати клієнтам, створювати відповіді на запитання клієнтів і створювати «цільовий контент» для маркетологів.

Набіг Salesforce на інструменти на основі штучного інтелекту не такий вже й дивний. Декілька інших компаній, у тому числі Microsoft , Google і Meta , також шукають шляхи впровадження ШІ у свої продукти — і конкуренція явно загострюється . Буквально за день до цього оголошення Microsoft представила AI CoPilot для Microsoft 365 , який так само може писати настроювані електронні листи або повідомлення клієнтам, а також створювати маркетинговий вміст. Google також інтегрував інструменти штучного інтелекту у свої додатки для підвищення продуктивності, зокрема Meet і Spaces .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись