Які продукти не можна гріти в мікрохвильовій печі: швидко і просто, але не завжди корисно і безпечно


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Для багатьох мікрохвильова піч стала на кухні незамінною річчю, в якій можна швидко розігріти більшість продуктів і страв. М’ясо розморозить, суп підігріє, буряк допоможе приготувати набагато швидше і ще сотні варіантів, коли НВЧ-піч приносить користь. 

З мікрохвильовою піччю пов’язано багато міфів, які пов’язані зі шкодою для здоров’я людини. Багато забобонів не підтвердилися, але прилад дійсно не завжди нешкідливий. Є випадки, коли від використання печі краще відмовитись. Наприклад, є продукти, які краще тримати подалі від мікрохвильової печі. 

ЯКІ ПРОДУКТИ НЕ МОЖНА ГРІТИ В МІКРОХВИЛЬОВІЙ ПЕЧІ 

Експерти не рекомендують ставити в піч продукти в оболонці, зокрема яйця в шкаралупі. До списку входять гострі спеції. Останні виділяють пари, які можуть обпекти слизову оболонку. 

Гострий перець може вибухнути або взагалі спалахнути. Овоч містить речовину під назвою капсаїцин, яка відповідає за пекучість та гостроту. Під впливом температури в мікрохвильовій печі може утворитися своєрідна подібність вмісту газового балончика. 

Яйця в шкаралупі теж можуть вибухнути під час нагрівання в печі, тому їх краще готувати більш консервативними способами. 

Кисломолочні продукти після нагрівання в мікрохвильовій печі втрачають левову частку корисних компонентів. 

Картоплю теж не варто гріти у НВЧ-печі. Крохмаль під впливом мікрохвиль піддається гідролізу (хімічна реакція взаємодії речовини з водою). Поживність продукту знижується до мінімуму, утворюються важкі ізомери – сполуки, які збільшують навантаження підшлункову залозу. 

Источник: pixelinform.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись