Заряджати телефон у машині – погана ідея: чому це так


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Коли потрібно терміново зарядити розряджений телефон, а розетки поруч немає, користувачі вдаються до різних способів. Найпоширеніші варіанти – це скористатися павербанком або зарядити гаджет у машині. І, напевно, ви ніколи не думали про те, які проблеми може принести зарядка від прикурювача. Виправляємо це незнання.

Щоб зарядити свій мобільний телефон, йому потрібна стала подача електроенергії, а автомобіль цього дати не може, пише santeplus. При запуску генератору потрібно багато енергії, що призводить до падіння напруги. Також до цього призводить і навантаження по обігріву чи кондиціювання авто. А все це не подобається акумулятору вашого телефону.

Отже, фахівці наполегливо рекомендують заряджати телефон від прикурювача тільки в обмеженому обсязі і тільки в разі нагальної потреби!

Зверніть увагу, що те саме відбувається, коли ви знаходитесь в поїзді або в туристичному автобусі, який пропонує USB-роз’єм для зарядки. Ще раз відзначимо, що цикл зарядки телефону повинен бути постійним, без поштовхів, без падіння напруги, з ризиком накопичення слабкішого струму. Краще таки придбати павербанк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись