Google залишився не при справі: браузер і пошуковик Microsoft отримали функцію ChatGPT


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Битва гігантів на ниві освоєння ШІ та нейромереж у своїх продуктах між Microsoft і Google почалася. Перший потужний удар по головному конкуренту завдала корпорація з Редмонда, оснастивши свій браузер Edge та пошуковик Bing функціоналом гучного нейромережевого робота ChatGPT. Як повідомляється в офіційному блозі Microsoft, штучний інтелект стане надійним "другим пілотом" для користувачів Інтернету.

За словами голови корпорації Сатьї Наделла, сьогодні в пошуковики надходить понад 10 млрд запитів користувачів і більше половини з них залишаються без повноцінної відповіді, адже людям важливо не тільки отримати посилання на інтернет сайти, але й конкретну інформацію, що їх цікавить, без переходу на який-небудь ресурс .

Тому Microsoft об'єднала пошук і чат на основі ШІ в єдиний інтерфейс і пошуковик Bing тепер здатний не лише давати більш релевантні результати на конкретні питання про результати матчів, курсів валют або рецепту ідеальних млинців, а і допомагати спланувати докладний маршрут поїздки або порадити який телевізор купити. Також чат-бот допоможе вам придумати ігри для дітей, написати електронний лист або скласти повноцінний фінансовий звіт, якщо знадобиться.

Як і було анонсовано раніше, оновлений пошук та браузер тепер мають тісну інтеграцію з ChatGPT від компанії OpenAI, в яку Microsoft інвестувала $10 млрд. Причому задіяна модель ШІ наступного покоління, а не та, що доступна зараз на сторінці OpenAI.

Крім того, Microsoft заявляє, що використання ресурсів ШІ не обмежиться тільки пошуковиком. Надалі нейромережа буде використана і для інфраструктури Azure, а так само разом з OpenAI розробить захист від шкідливого контенту на основі ШІ, зокрема й засоби боротьби з дезінформацією.

Поки що оновлений Bing доступний не всім. Ми рекомендуємо вам встановити браузер Edge. Він заснований на платформі Chromium і повністю відповідає функціоналу браузера Chrom від Google, аж до розширень, що підтримуються. Але браузер від Microsoft має приємні "плюшки" у вигляді безкоштовного пакету Office 365, яким можна скористатися онлайн.

Після цього потрібно створити обліковий запис та зареєструватися в аркуші очікування. Незабаром Microsoft зробить доступним оновлений пошук для всіх своїх користувачів.

Експерти відзначають, що Microsoft вдалося завдати нищівного удару по Google, яка в паніці робить все можливе, щоб і у свої сервіси інтегрувати інструменти штучного інтелекту.

Источник: focus.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись