Діти гаджетів: скільки часу підлітки проводять в Інтернеті


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

За результатами дослідження, діти 11-14 років проводять в інтернеті три і більше годин на день.

До Міжнародного дня безпечного інтернету освітнім проєктом #stop_sexтинг було проведено дослідження, щоб визначити, скільки часу підлітки проводять онлайн.

У дослідженні зазначають, що діти найбільше стикаються з ризиками в Інтернеті. До них відносяться булінг, пропозиції дружби від незнайомців і прохання надіслати свої фото, питання про місце проживання тощо.

  • Якщо ж ви або ваша дитина зіштовхнулася із ситуацією секстингу чи інших неправомірних дій в Інтернеті, то ви можете звернутися за цими номерами: Урядова консультаційна лінія з безпеки дітей в інтернеті 15-45. Звернутися на лінію можна анонімно, цілодобово та безоплатно.
  • Психологічна лінія підтримки #stop_секстинг. За безоплатними та конфіденційними консультаціями можуть звернутися діти та дорослі. Портал повідомлень про небажаний контент IWF. На порталі можна повідомити про матеріали, що зображають сексуальне насильство над дітьми. Ці повідомлення допомагають захистити дітей і не допустити подальшої сексуальної експлуатації.

Источник: socportal.info

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись