Верховний суд США незабаром змінить кордони свободи слова в Інтернеті


 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Коли Ілон Маск оголосив про свою пропозицію купити Twitter за понад 40 мільярдів доларів, він сказав громадськості, що його бачення соціальної мережі полягає в тому, щоб переконатися, що це «інклюзивна арена для свободи слова».

Дії Маска з моменту закриття угоди минулого року показали, як він бачить баланс, який інтернет-платформи повинні досягти, захищаючи свободу слова та безпеку користувачів. Незважаючи на те, що він зняв обмеження щодо багатьох раніше призупинених облікових записів, включаючи облікові записи колишнього президента Дональда Трампа , він також наклав нові обмеження на облікові записи журналістів та інших осіб щодо публікації загальнодоступної інформації про рейси , яку він прирівняв до доксінгу.

107184521-1674748603366-gettyimages-1448512515-381980859.webp (11 KB)

Сага про поглинання Twitter Маском підкреслила складність визначення того, яке мовлення є справді захищеним. Це питання особливо складне, коли йдеться про онлайн-платформи, які створюють політику, яка впливає на широке коло користувачів із різних культур і правових систем у всьому світі.

Цього року система правосуддя США, включно з Верховним судом, візьметься за справи, які допоможуть визначити межі свободи слова в Інтернеті таким чином, що це може змусити Маска та інших власників платформ, які визначають, які повідомлення поширюватися широко.

Межі, які вони розглядатимуть, включають ступінь відповідальності платформ за видалення терористичного контенту та запобігання їхнім алгоритмам популяризації, чи можуть сайти соціальних мереж видаляти повідомлення на основі точки зору та чи може уряд нав’язати стандарти безпеки в Інтернеті, які деякі громадянське суспільство групи побоюються, що це може призвести до придушення важливих ресурсів і повідомлень, щоб уникнути юридичної відповідальності.

«Питання свободи слова завжди складніше, ніж здається», — сказав Девід Броуді, керуючий юрист Ініціативи цифрового правосуддя Комітету юристів із захисту громадянських прав згідно із законом. «Є свобода говорити вільно. Але є також свобода бути вільним від переслідувань, бути вільним від дискримінації».

Броуді сказав, що коли змінюються параметри модерації вмісту, людям потрібно враховувати, «чиє мовлення вимикається, коли обертається диск? Чиє мовлення вимикається, тому що вони занадто бояться говорити в новому середовищі, яке створюється?»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись