Названо найгірші паролі минулого року


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Фахівці NordPass оприлюднили рейтинг найгірших паролів минулого року. У їхньому розпорядженні є база даних комбінацій обсягом 3 ТБ. Вони опинилися у відкритому доступі внаслідок кіберінцидентів.

Подробиці

З відомостей, що містяться в базі даних, випливає, що найпопулярнішим паролем у 30 державах світу продовжує залишатися password. На цю комбінацію припадає 5 млн збігів. Друге і третє місця посіли паролі 123456 і 123456789. На четвертому місці розташувалася комбінація guest, а на п’ятому – qwerty. Як показує практика, на злом захищених цими паролями користувацьких акаунтів йде менше секунди.

Фахівці NordPass звернули увагу на той факт, що разом із найпростішими комбінаціями користувачі дедалі частіше використовують як паролі назви відеоігор, транспортних засобів, кінофільмів, брендів, страв і спортивних команд. Наприклад, пароль tiffany зустрічається в базі даних 14,8 млн разів. Кількість комбінацій u2 перевищує 33 млн. Назва кінофільму leon була використана як пароль 6,4 млн разів.

Источник: prostomob.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись