Пентагон оприлюднив свій новий звіт про НЛО


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Офіс Пентагону, який вивчає непізнані повітряні явища, більш відомі як НЛО, визначив, що майже 200 нещодавно повідомлених спостережень були «непримітними» і, можливо, їх можна віднести до звичайних об’єктів, знайдених у повітрі, включаючи дрони, повітряні кулі та безлад, наприклад пластикові пакети.

ufo.png (305 KB)

Загальнодоменний офіс з вирішення аномалій, створений минулого літа, проаналізував 366 звітів, зібраних у рамках нового поштовху уряду, спрямованого на заохочення звітності про непізнані летючі об’єкти, які часто трапляються поблизу військових об’єктів і військово-морських суден. Перегляд залишив понад 170 звітів неохарактеризованими, деякі з яких «здається, продемонстрували незвичайні характеристики польоту або продуктивність і потребують подальшого аналізу», згідно зі звітом , представленим Конгресу цього тижня Офісом директора національної розвідки, який працював з Пентагоном, щоб спробувати визначити природу об'єктів.

Численні урядові перевірки не знайшли жодних доказів того, що летючі об’єкти, а також інші, які були помічені в океані або рухаються туди-сюди між повітрям і морем, можна віднести до інопланетного життя або позаземних гостей. Однак представники оборонного відомства повідомили журналістам минулого місяця , що, хоча уряд США не виявив таких ознак, його пошуки збираються розширити. Конгрес включив до цьогорічного законопроєкту про оборонну політику положення, яке вимагає глибшого історичного дослідження.

У червні 2021 року офіс директора розвідки опублікував попередній звіт на основі огляду 144 спостережень, багато з яких походять від авіаторів ВМС США. Результати були здебільшого непереконливими та викликали захоплення громадськості навколо об’єктів, деякі з яких «здавалося, залишалися нерухомими під час високого вітру, рухалися проти вітру, різко маневрували або рухалися на значній швидкості без помітних засобів руху», – йдеться у звіті.

З моменту публікації цього документа офіс Пентагону отримав загалом 247 нових повідомлень про непізнані повітряні явища (UAP), а також 119 повідомлень про події, які не були включені до попередньої оцінки розвідки. З минулого року слідчі каталогізували 510 повідомлень, що стосуються UAP.

«Події UAP продовжують відбуватися в обмеженому або чутливому повітряному просторі, підкреслюючи можливі занепокоєння щодо безпеки польоту або діяльності противника по збору», — йдеться в новому звіті. Слідчі продовжуватимуть розглядати докази «можливої участі іноземного уряду», підкреслюючи занепокоєння, що деякі зі спостережень, ймовірно, є безпілотниками, які можуть стежити за військовою технікою та персоналом США.

Деякі офіційні особи раніше висловлювали занепокоєння, що деякі з об’єктів, які, здавалося, демонструють надзвичайні літальні можливості, можуть бути доказом високорозвинених технологій, створених ворогами США, такими як Росія чи Китай. Немає жодної інформації, яка б приписувала ці спостереження іноземному уряду, але деякі спостереження об’єктів, які, здавалося, блукали в небі, були охарактеризовані як безпілотники представниками оборони США.

Збільшення кількості спостережень UAP частково пояснюється зменшенням стигми, яка давно пов’язана з повідомленнями про дивні об’єкти чи вогні в небі, зокрема серед військових і серед пілотів, виявили дослідники. Більшість нових повідомлень надійшли від авіаторів і операторів ВМС і ВПС США, які стали свідками UAP під час виконання своїх службових обов’язків і описали їх через офіційні канали. У багатьох із цих звітів «не вистачає детальних даних», щоб остаточно сказати, що бачив персонал, виявили слідчі.

Вони також визнали у своєму звіті, що «вибрана кількість інцидентів UAP» може бути пояснена «порушеннями або відхиленнями датчиків, такими як помилка оператора або обладнання».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись