Топ найстрашніших фільмів 2022 року


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

2022 рік був знаменним для фільмів жахів. Незважаючи на те, що в топі були інші жанри, а також були продовжені знамениті франшизми, такі як "Зоряні війни", проте хорори зарекомендували себе досить надійне вкладення грошей і сил. Це призвело до того, що преміальні потокові послуги, такі як HBO Max, Paramount Plus, Netflix та інші, з різним ступенем успіху проникли у жанри жахів. У нашому рейтингу зібрані найуспішніші кінокартини.

Хеллбендер

Милий (і трохи сумний) фільм про дорослішання дівчинки, яка живе у лісі зі своєю матір'ю і дізнається, що вони походять від відомого роду відьом. Hellbender не дуже страшний або кривавий, але дуже веселий і виглядає чудово, з невеликими бризками крові, які здаються швидше доповненням до палітри кольору, ніж чимось огидним.

Воскресіння

Ретельно побудоване життя головної героїні перевертається з ніг на голову, коли повертається небажана тінь з її минулого, змушуючи її протистояти монстрові, від якого вона ухилялася два десятиліття. Багато років вона вибудовувала своє життя заново, після того, як її психіка була покалічена Девідом (Тім Рот), який довгий час знущався з неї. Коли Девід з'являється знову на горизонті, головна героїня готується до нового етапу боротьби.

Дикунка

Варвар можливо, найспірніший фільм жахів 2022 року завдяки деяким різким поворотам у сюжеті. Очевидно, він не підійде всім любителям хорорів, проте варто його глянути. Сюжет його простий: прибувши до Детройта на співбесіду по роботі, дівчина виявляє, що у заброньованому нею будинку вже живе хлопець. Погодившись все ж таки залишитися на ночівлю, вона незабаром виявляє в підвалі секретні двері, а за нею — таємниці, які краще не знати.

Ноу

Далеко не найстрашніший фільм у колекції режисера Джордана Піла, проте при цьому один із найоригінальніших. Кіно об'єднує погані жанри хорору і наукової фантастики. Сюжет розповідає про віддалене від галасливої цивілізації невелике містечко в Каліфорнії живе своїм спокійним життям. Жителі ранчо будували плани на подальше життя, доки не почали відбуватися вкрай дивні речі. На жаль, бігти вже пізно, тому вони на власні очі побачать усі жахи, які принесла з собою невідома сила, що нависла над містом.

Дитя темряви: перша жертва

Втікши з естонської психіатричної лікарні, Ліна Кламмер прямує до Америки, видаючи себе за Естер, зниклу дочку багатої сім'ї. Як Естер вона стикається з несподіваною перешкодою, — названа мати має намір боротися за життя своєї сім'ї і перемогти будь-що-будь.

Источник: meta.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все смотрела, вообще как-то не страшно) раньше боялась, а сейчас вообще не страшно) хотя иногда хочется что-то такое посмотреть чтоб прям ухх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись