Смартфони на Android врятують від "старіння"


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Смартфони на базі операційної системи Android в один момент зможуть перестати відкривати сайти і запускати деякі додатки. Усе через закінчення терміну дії сертифікатів безпеки. Щоб уникнути проблеми розробники Android 14 ввели функцію, завдяки якій сертифікат безпеки оновиться окремо від ОС. Про це повідомляє AndroidPolice.

Такий захід дасть змогу Google відправляти апдейти в міру необхідності, а пристрої завдяки їхньому отриманню не будуть застарівати.

Вбудований кореневий сертифікат потрібен для перевірки безпеки з'єднань. У Windows і macOS у програм власні кореневі сертифікати, що оновлюються.

На Android прикладом програми з власним кореневим сховищем є Firefox. Браузер продовжуватиме працювати на старих телефонах навіть якщо термін дії системного кореневого сертифіката закінчився. Щоправда, поточний кореневий сертифікат стане неактуальним у 2035 році, коли нинішні суперфлагманські моделі смартфонів почнуть здаватися несучасними.

Источник: toneto.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись