Корисні додатки для планування часу


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Планувати задачі можна не тільки в Google-календарі чи заведеному спеціально для цього блокноті. Ера технологій дозволяє планувати та синхронізовувати свій смартфон з компьютером, щоб важливе не загубилось.
Microsoft To Do - чудова альтернатива, якщо у вас є аккаунт в Microsoft пошті. Операційна система виводить нагадування, а додаток дублює їх на смартфон. Багато фонів для планувальника, можливостей індивідуальних задач та маркерів з кольорами.
В Trellо є безкоштовна та платні версії. Але для особистого користування достатньо безкоштовної. Платні версії підійдуть для фрілансерів та командної роботи. Адже доступ до планів буде в усієї команди.
OneNote ще один додаток Microsoft. Повністю безкоштовний. Це більше нагадує блокнот з великою кількістю списків та нотатків. Підійде не тільки для планування, а й для запису ідей, малювання чи формування бачення документу чи продукту.
Якщо ж ви полюбляєте Google-календар, скористайтеся додатком Keep. Він є доповненням календаря та відкривається в усіх браузерах та смартфонах. Серед переваг: голосовий запис, маркування, списки та виділення важливого.
Возможно, это изображение текст 
 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись