Власник найбільшої ІТ-компанії в Україні домовився про продаж російського бізнесу


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Власник найбільшої ІТ-компанії в Україні домовився про продаж російського бізнесу

Розробник програмного забезпечення EPAM Systems Inc., якому належить найбільша в Україні ІТ-компанія EPAM Ukraine, підписав угоди про продаж практично всіх своїх активів у Росії у третій стороні.

Як зазначається у звітності компанії, угода була підписана ще 7 вересня.

Однак строки завершення операції залежать від низки умов, зокрема, від отримання дозволу російського уряду. Через значну невизначеність щодо отримання необхідних дозволів Компанія також не вказує у звітності, про які саме активи йдеться. Також не уточнюється, хто може стати їх покупцем.

EPAM нагадує, що 7 квітня оголосила про початок процесу поетапного виходу з Росії. За цей час компанія декларує втрати на звільнення співробітників у розмірі $16,9 млн. Крім того, компанія оцінює втрати внаслідок знецінення довгострокових активів у Росії у $19,6 млн. Водночас свої активи у РФ на кінець третього кварталу компанія оцінювала у $42 млн, у тому числі $33,12 млн у вигляді грошових коштів.

У звіті за третій квартал 2022 року EPAM констатує зростання доходів до $1,23 млрд, що на $238,4 млн або 24,1% більше, ніж у минулому році. При цьому рішення про вихід з російського ринку негативно вплинуло на зростання виручки на 4,7%, зазначають у компанії.

Источник: biz.censor.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись