Як підготувати автівку до зими


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Як підготувати автівку до зими

Незабаром погодні умови значно ускладняться, тому саме час підготувати авто до зими. Взимку водії мають бути впевнені у своєму залізному другові на всі 100%.

Акумулятор. Саме з настанням морозів, можуть виникати проблеми з запуском двигуна, тому завчасно подбайте про справність батареї.

Моторне мастило. В’язкість мастила значним чином впливає на роботу двигуна. Перед сезоном холодів варто перевірити та, за необхідності, замінити масло та масляний фільтр.

Гальмівна система. Також під час технічного обслуговування слід звернути увагу на стан гальмівних колодок, підтягнути трос ручного гальма.

Зимова гума — обов’язкова умова зими. Слід відповідально ставитися до перепадів температурного режиму та опадів, адже це впливає на стан дорожнього покриття та гальмівний шлях транспортного засобу. Зимові шини дозволяють автомобілю не ковзати та впевнено тримати дорогу навіть в умовах ожеледиці чи снігу.

Щітки склоочисника та рідина склоомивача. Вони повинні добре очищувати поверхню під час опадів та дозволяти водію стежити за дорожньою обстановкою. Спеціальна рідина для склоомивача взимку допомагає позбутися льоду та снігу на лобовому склі та не замерзає під час морозу. Намагайтеся завжди мати в авто запас рідини склоомивача, щоб долити у разі необхідності.

Аварійний набір в автомобілі. У разі непередбаченої ситуації в автівці завжди повинні бути деякі інструменти та засоби першої допомоги: домкрат та запасне колесо, дроти для прикурювання, каністра зимового склоомивача, скребок зі щіткою, які допоможуть очистити авто від снігу та льоду, буксирувальний трос, запасні рукавички, куртка або покривало.

Источник: oukr.info

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перш ніж підготувати машину до зими, треба ще і самому підготуватись. Я маю на увазі покращити свої навички водіння, бо взимку їздити і влітку - це зовсім різні речі.
Якщо ти не вмієш паркуватись, або не вмієш їздити задки, то краще визначитись з інструктором  і повчитись. Щоб зимою бути впевненим на дорозі.

Змінено користувачем sergeo60
реклама
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись