11 месенджерів, які допоможуть залишатися на зв'язку навіть коли немає інтернету


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

11 месенджерів, які допоможуть залишатися на зв'язку навіть коли немає інтернету

Ми настільки звикли користуватися програмами для обміну повідомленнями, що це зробило наше життя набагато простіше. Донести до людини інформацію можна за кілька секунд. Все це стало можливим завдяки інтернету.

Однак в умовах війни, коли країна-агресор росія окуповує території та відключає там мобільний зв'язок та інтернет, потрібно розуміти, як комунікувати з оточуючими, які знаходяться на відстані від вас.

Наразі вже створено багато месенджерів для обміну повідомленнями в автономному режимі. Спочатку вони створювалися для взаємодії за містом, а згодом люди стали ними користуватися у місцях масового скупчення, коли зв'язок перевантажений.

Ці месенджери дозволяють спілкуватися офлайн за допомогою Bluetooth або Wi-Fi. Користувачі можуть спілкуватися один з одним на відстані до 100 метрів. А якщо використовувати Mesh-мережу, то цю відстань можна збільшити.

Що таке Mesh-мережа

Mesh-мережа – це однорангова система з розподіленим навантаженням між гаджетами. У цій мережі кожен її учасник є ретранслятором бездротового сигналу інших учасників. Реалізувати цей процес можна за допомогою Bluetooth / Wi-Fi.

Таким чином, Mesh-мережа дозволяє створити ланцюжок для передачі даних. А смартфони користувачів виступають як проміжні точки передачі даних. Кількість таких підключень може бути нескінченною.

Повідомлення буде переходити від одного учасника до іншого, доки його не отримає адресат. При цьому інші учасники мережі не знатимуть, яку інформацію ви надіслали, оскільки повідомлення через Mesh-мережу буде зашифровано.

Які месенджери можна використовувати без інтернету

1. Bridgefy

Автономна програма для обміну повідомленнями, що забезпечує зв'язок та підключення смартфонів на відстані 100 метрів або 330 футів, використовуючи вбудовану Bluetooth-антену. Але людина має бути у списку ваших контактів.

Ви можете надіслати повідомлення з end-to-end шифруванням одній людині, або створити групу для спілкування з кількома людьми. У цьому месенджері ви також можете ділитися програмами без активного підключення до інтернету та навіть без облікового запису користувача. Але перевірка номера телефону може прискорити виявлення користувачів.

Додаток також має функцію "Трансляція" - це чудовий спосіб поділитися інформацією в ході масштабних заходів або зборів.

Варто зазначити, що незважаючи на використання засобів шифрування, всі повідомлення, які були надіслані в режимі "Трансляція", будуть відображені користувачам програми, що знаходяться поруч.

Завантажити Bridgefy можна для iOS / Android

2. Briar

Ще одна безкоштовна програма без перевірки номера телефону для обміну повідомленнями, де не потрібне підключення до Wi-Fi. Достатньо просто ввести своє ім'я, встановити пароль, і ви зможете надсилати текстові повідомлення без підключення до інтернету або стільникового зв'язку.

Щоб додати нові контакти, можна відсканувати QR-код на пристрої іншої людини, що допоможе уникнути підключення невідомого контакту.

Крім обміну повідомленнями, програма дозволяє створювати форуми для питань, а також повідомлення в блозі, не виходячи з програми.

Завантажити Briar можна для Android

3. Rumble

Безкоштовний додаток з відкритим вихідним кодом, який позиціонує себе як повністю автономний додаток для мікроблогінгу.

Після того, як ви встановили програму через Wi-Fi або Bluetooth, Rumble дає можливість користувачам вільно спілкуватися та обмінюватися зображеннями без використання мережі.

Завантажити Rumble можна для Android

4. Serval Mesh

Додаток працює за допомогою Wi-Fi або створення імпровізованих мереж, що складаються тільки з мобільних телефонів. Це ПЗ дозволить легко здійснювати приватні телефонні дзвінки, відправляти текстові повідомлення та обмінюватися захищеними файлами в печерах, метро, у глибинці та у будь-якій точці земної кулі – навіть коли стільникові мережі виходять з ладу або недоступні.

Ви можете продовжувати використовувати свій номер телефону в існуючій сітці, що дуже важливо у разі відключення зв'язку або лиха, коли люди намагаються повернутися в контакт один з одним.

Завантажити Serval Mesh можна для Android

5. Vojer

Крім звичайних повідомлень, можна надсилати голосові файли та текст. Програма гарантує повну анонімність. Під час налаштування програми, у вас не буде необхідності надавати додаткові дозволи, крім доступу до Wi-Fi, Bluetooth, мікрофону та галереї.

Завантажити Vojer можна для  iOS

6. Walkie Talkie

Після того, як ви встановите цей додаток на ваш смартфон, він відразу ж перетвориться на рацію. Програма не вимагає реєстрації, достатньо просто налаштуватися на будь-який канал та поділитися ним з друзями. Після чого просто натисніть та утримуйте кнопку Talk і коли статус лінії стане зеленим, почніть говорити. Інша людина має зробити те саме.

Великим недоліком вважається те, що у додатку відсутня шифрування та конфіденційність. Рація відкрита і якщо хтось випадково запровадить той же номер каналу на своєму пристрої, зможе прослухати ваш діалог.

Завантажити Walkie Talkie можна для iOS / Android

7. FireChat

Це ще одна безкоштовна програма для автономного обміну повідомленнями, що працює без інтернету. На додаток до Bluetooth програма використовує Wi-Fi, що дозволяє користувачам відправляти текстові повідомлення, коли немає підключення до Інтернету або стільникового зв'язку.

На жаль, FireChat має невелику дальність – лише близько 60 метрів. Для повідомлень використовується наскрізне шифрування, тому ніхто не дізнається про що ви говорите.

Програма вимагає створення облікового запису.

Завантажити FireChat можна для iOS / Android

8. Signal Offline Messenger

Цей месенджер працює без інтернету і дозволяє надсилати текст та фотографії. Повідомлення про нові повідомлення відсутні. З мінусів: надсилання голосових повідомлень працює через один раз і відсутній індикатор голосового запису.

Завантажити Signal Offline Messenger можна для Android

9. Berkanan Messenger

Месенджер, який працює без інтернету, дозволяє надсилати текстові повідомлення до спільного чату з усіма, хто знаходиться в радіусі 70 метрів. Можна вказувати статус і реклама.

Мінусом є те, що повідомлення на даний момент не працюють і не надходять повідомлення про нові повідомлення.

Завантажити Berkanan Messenger можна для iOS

10. Air Chat

За допомогою програми можна надсилати зашифровані текстові повідомлення через Bluetooth. Але перед початком спілкування співрозмовник має надати дозвіл. Всі розмови можуть бути відновлені, коли пристрій знову під'єднано. Повідомлення про нові пристрої працюють у фоновому режимі.

Завантажити Air Chat можна для iOS

‎11. Divvy — Offline Communication

Ще один месенджер, який працює без інтернету, дає можливість надіслати текст, картинки та документи. У чат можна поєднати до семи осіб. Перед початком спілкування співрозмовник надає дозвіл. Проте повідомлення у фоні не надходять.

У процесі тестування з'ясувалося, що програма падає при спробі надіслати фото. Але решта функціоналу працює справно.

Завантажити Divvy можна для iOS

Таким чином, якщо зникне інтернет, то без зв'язку ви не залишитеся. Достатньо завантажити одну з цих програм, бажано підлаштовуючись під оточення і передавати один одному сигнал для обміну повідомлень з близькими людьми.

Источник: meta.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись