Популярні в Україні авто виявилися ненадійними: топ-5 антирейтингу


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Популярні в Україні авто виявилися ненадійними: топ-5 антирейтингу

Першим критерієм при виборі автомобіля для більшості є його надійність – експерти, спираючись на кількість несправностей на 1000 автомобілів на рік, розповіли, які транспортні засоби краще уникати.

Kia Ceed

Автомобілі корейського виробництва досить популярні в Україні через простоту в експлуатації, надійність та бюджетність. Однак, за даними експертів, Kia Ceed не найвдаліший варіант. Так, ця модель може завдати незручності своєму власнику через 8-10 років експлуатації. Серед найчастіших поломок експерти відзначають стартер, паливний насос, свічки, акумулятор та каталізатор.

Kia Sportage

Це один із найпопулярніших кросоверів в Україні ще з довоєнних часів, однак і його не можна вважати особливо надійним. Так, за рік із 1000 автомобілів у 38,6 машин спостерігаються серйозні проблеми, через які потрібно везти машину в автосервіс. Серед проблем зазначаються: стартер, каталізатор, паливний насос.

Smart Forfour

Індекс поломки "Смартів" складає 32.8 автомобілів на тисячу машин на рік. Поломки тут вже значно серйозніші, ніж з "корейцями" і з ладу можуть вийти: АКПП, ГРМ, система запалювання та генератор.

Volkswagen Sharan

Навіть цей улюблений багатьма українцями Volkswagen може завдавати незручностей своєму власнику. За відгуками, найчастіше проблеми виникають у людей, які мають машини 2011-2017 років. Залежно від віку, індекс поломок може становити від 10.1 до 40.6 пунктів. Найбільш проблемними місцями автомобіля є система вентиляції картерних газів та стартер.

Ford S-Max

Варто зазначити, що цей автомобіль уже не виготовляють, проте його можна часто зустріти на вторинному ринку України. Так, машини яким 10 і більше років мають індекс поломок 56.9 пунктів. У нових авто він менше - 30.7 пунктів. Найчастіші проблеми з машиною - паливний насос та генератор. Якщо авто було з дизельним двигуном, то водій може зіштовхнутися із проблемами із сажевим фільтром.

Источник: apostrophe.ua

 
 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись