ФСБ пошкоджує підводні інернет-кабелі по всій Європі


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

ФСБ пошкоджує підводні інернет-кабелі по всій Європі

Декілька підводних кабелів на півдні Франції було перерізано за одну ніч, що зробило доступ до Інтернету ненадійним у всьому світі. Інженери виправили одну непрацюючу магістраль, розслідування продовжується.

Через конфлікт в Україні висловлювалися підозри, що до пошкодження кабелів причетні російські підводні човни, але слідчі поки не знайшли жодних доказів, які б підтверджували це припущення.

У середу ввечері серйозний інцидент із підводним кабелем на півдні Франції викликав широкомасштабні проблеми із підключенням до Інтернету. О 20:30 було обірвано як мінімум три оптоволоконні кабелі, що сповільнило доступ до Інтернету для користувачів у Європі, Азії та США. Хмарні компанії швидко полагодили магістраль.

Згідно зі звітом компанії Zscaler, що займається хмарною безпекою, несподіване пошкодження кабелю призвело до втрати пакетів та збільшення затримки для веб-сайтів та програм, які використовують пошкоджені маршрути. 

Компанія виявила три непрацюючі ланки: Марсель-Ліон, Марсель-Мілан та Марсель-Барселона. Zscaler вніс корективи до маршрутизації інтернет-трафіку, де це було можливо, щоб пом'якшити проблему. Однак у деяких випадках діям заважали постачальники додатків та контенту, які досі використовували розірвані посилання.

У пізнішому оновленні, опублікованому о 1:03:15 UTC, Zscaler підтвердив, що робітники виправили один із пошкоджених кабелів, що призвело до зниження втрати пакетів та зменшення затримки для веб-сайтів та інтернет-додатків. З'єднання, що залишилися (ймовірно, Марсель-Мілан і Марсель-Барселона) залишалися розірвані, згідно з результатами прямого тестування оптоволокна.

Пошукові роботи з виявлення пошкоджених ділянок підводного кабелю все ще продовжуються.

У той час як підключення до Інтернету поступово повертається до норми, розслідування продовжуються на місцевому та глобальному рівнях. Французька влада зібрала докази інциденту. У той же час непов'язане з цим пошкодження кабелю в Сполученому Королівстві викликало бурхливі чутки про те, що до інциденту можуть бути причетні невідомі російські диверсанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись