Небезпечна вразливість у Microsoft Office дозволяє розкрити листування користувачів


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Небезпечна вразливість у Microsoft Office дозволяє розкрити листування користувачів

Дослідники компанії WithSecure, що спеціалізується на рішеннях у сфері кібербезпеки, виявили небезпечну вразливість у Microsoft Office. Про це повідомляє портал Venture Beat.

Помилка у сервісі шифрування повідомлень Microsoft Office. Завдяки їй кіберзлочинці змогли розкрити блоковий шифр електронної кодової книги, яка містить інформацію про структуру кожного відправленого повідомлення.

Незважаючи на те, що ця вразливість не може повністю розкрити вміст листування, зловмисник може зіставити шаблони електронних листів та розкрити захищену інформацію шляхом логічного висновку.

«Зловмисник, який отримує доступ до зашифрованих електронних листів, може отримати деяку інформацію із зашифрованих листів. Залежно від характеристик вмісту електронної пошти, розкриття може бути (майже) повним або частковим», — заявив головний консультант з безпеки у WithSecure Гаррі Сінтонен.

У WithSecure стверджують, що повідомили Microsoft про вразливість ще на початку 2022 року. Незважаючи на те, що IT-гігант віддячив дослідникам і навіть виплатив їм грошову винагороду, помилка так і не була усунена і залишається в системі й досі.

Источник: portaltele.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись