Альтернативні джерела світла: як українцям вижити взимку без електрики – важливі поради


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Альтернативні джерела світла: як українцям вижити взимку без електрики – важливі поради

Росіяни продовжують завдавати ударів по об'єктах критичної інфраструктури в Україні, намагаючись залишити українців без світла та тепла. Мешканцям потрібно подбати про альтернативні джерела світла.

"Апостроф" розповідає, що треба мати на випадок вимкнення електроенергії.

Освітлення

Щоб не залишитися без світла, потрібно запастися ліхтариками. Бажано різних видів - на батарейках, сонячних акумуляторах та механічними. Також потрібно створити вдома запас свічок, сірників та запальничок.

Приготування їжі

Хорошим рішенням буде купівля туристичної плити на газових балончиках. Також варто придбати сухий спирт. Час його горіння короткий, але кілька пігулок дадуть можливість закип'ятити воду або посмажити яєчню.

В умовах планових відключень світла стане в нагоді термос. Краще з металевим корпусом, тому що він тримає тепло протягом 10-12 годин, а пластиковий – не довше 6 годин.

Зв'язок

Залишатися на зв'язку у разі відключення електрики допоможуть павербанки – портативні зарядні пристрої, якими можна зарядити телефони, планшети чи ноутбуки. Тим, хто має машину, також не завадить мати зарядні пристрої, що живляться від автомобільного прикурювача.

Зберігання продуктів

Якщо світла не буде довго, постане питання про збереження продуктів із холодильника. Найпростіший спосіб у приватних будинках або квартирах з балконами – винести продукти на холод. В інших випадках допоможуть термосумки та автохолодильники.

Источник: apostrophe.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись