Життєва порада водію: в якій каністрі краще зберігати бензин


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Життєва порада водію: в якій каністрі краще зберігати бензин

Багато українських автомобілістів запасалися бензином під час війни, і правильно робили, бо страховки від нової паливної кризи не було. Сьогодні ми обговоримо, у чому зберігати бензин і як правильно його зберігати.

Термін зберігання бензину

В Україні гарантійний термін експлуатації бензину має бути не менше 6 місяців, але не більше 1 року. Спеціальний бензин має термін придатності 5 років (це бензин для збройних сил, НС). Але публічного продажу спецбензину немає.

Тим не менш, каністра бензину А-95 може втратити свої характеристики через шість місяців, знизивши її октанове число.

Металеві чи пластикові каністри?

Зберігати бензин найкраще в металевих каністрах (наприклад, в люку або погребі) при температурі 15-20 градусів. Вони повинні бути герметичними і не піддаватися впливу ультрафіолету.

Звичайно, можна зберігати бензин і у пластикових каністрах, які призначені для нафтопродуктів. Але в такій тарі він зберігатиметься лише 3-6 місяців.

Слід зазначити, що пластикові каністри для нафтопродуктів важать приблизно 2 разу більше, ніж звичайні пластикові каністри. Каністру під бензин роблять із спеціального пластику. Врахуйте, шорсткий корпус означає, що каністру робили не під бензин. Якщо каністра легко проминається під тиском руки, то під бензин вона не підходить.

Звичайно, можна зберігати бензин і у великих пластикових пляшках з-під води (5-6 літрів), але недовго. Перед переливанням бензину переконайтеся, що у них не залишилося вологи.

Источник: uamotors.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись