Як довше зберегти заряд на телефоні: 10 простих способів


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Як довше зберегти заряд на телефоні: 10 простих способів

Війна, розв'язана Росією, триватиме взимку і в цей період ворог може атакувати об'єкти критичної інфраструктури, в тому числі і електростанції.

Є десять простих способів, які допоможуть заощадити заряд на смартфоні та дозволять користуватися ним довше.

Вимкніть програми, які працюють у фоновому режимі

Багато програм продовжують працювати у фоновому режимі після того, як ви перестали їх використовувати. Найбільше витрачають заряд батареї GPS-програми та ігри, які відстежують ваше місцезнаходження.

На iPhone вимкнення додатків дуже просто як і доступ до диспетчера додатків і видалення додатків з екрана. Телефони Android мають більш детальні параметри керування живленням, ніж iOS, і експерти не рекомендують зупиняти програми самостійно.

Натомість ви можете обмежити здатність певних програм споживати енергію у фоновому режимі, а якщо ви використовуєте Android 9 або пізнішу версію, ви можете використовувати функцію Adaptive Battery операційної системи, розташовану в розділі "Акумулятор" системних налаштувань.

Вимкніть функцію розташування

Смартфони мають вбудовані функції GPS, що дуже зручно, коли ви хочете знати, наскільки далеко ви знаходитесь від певного місця, або якщо вам потрібно прокласти маршрут до найближчої кав'ярні. Але найчастіше користувачам така функція не потрібна. Вимкніть її, щоб заощадити заряд батареї.

Знайдіть програми, які споживають найбільше енергії

Snapchat, Facebook, WhatsApp Messenger, Netflix та Amazon Shopping також очолюють список програм, які можуть повністю розрядити акумулятор. Також винуватцями енергоспоживання є програми з прогнозами погоди.

Відкрийте розділ "Батарея" у системних налаштуваннях вашого телефону та виберіть пункт "Використання батареї" (у пізніших версіях Android). Натисніть поряд з будь-якою програмою з високим відсотком використання та перегляньте, як часто вона витрачає заряд акумулятора у фоновому режимі.

Перегляньте налаштування програми, яка використовує велику кількість енергії акумулятора у фоновому режимі, чи можна вимкнути деякі з його фонових функцій. Наприклад, багато програм та соціальних мереж автоматично підключаються до Інтернету і оновлюють дані щогодини (або навіть частіше), навіть якщо ви не використовуєте їх активно.

Якщо на вашому телефоні встановлено ОС Android 9 або пізніша версія, ви можете обмежити можливість використання акумулятора у фоновому режимі на системному рівні. Знайдіть програму в розділі "Акумулятор" системних налаштувань, а потім знайдіть параметр "Фонове обмеження".

Використовуйте режим польоту

Режим польоту заощадить заряд акумулятора, особливо коли ви перебуваєте в дорозі, а мережа постійно зникає, і телефон витрачати енергію на її пошуки. Заощадить енергію також відключення Wi-Fi та Bluetooth.

Зменшіть яскравість екрану

Зменшіть яскравість екрана до мінімального комфортного рівня. У темряві вам точно не потрібна максимальна яскравість екрана. Важливим аспектом економії енергії є гучність при прослуховуванні музики.

Переведіть телефон у режим сну

Щоб заощадити батарею, телефон можна перевести в режим сну, якщо ви не використовуєте його, наприклад, уночі. Екран пристрою стане чорним, і смартфон виглядатиме так, ніби він вимкнений.

Повністю вимкніть телефон

Якщо ви не використовуєте телефон протягом кількох годин, вимкніть його - це дозволить заощадити енергію. Якщо ви збираєтеся спати та можливості зарядити телефон немає, просто вимкніть смартфон.

Відключіть графіку та анімацію

Щоб зменшити навантаження на батарею, вимкніть різні анімації та спецефекти. Чим складніше графіка, тим важче доводиться працювати процесору та графічному чіпу у вашому смартфоні.

Вимкніть повідомлення

Смартфони спочатку роблять все можливе для економії енергії, переходячи в режим сну або переходячи в режим зниженого енергоспоживання, але якщо ви постійно отримуєте повідомлення енергія витрачається.

Використовуйте режим польоту під час заряджання телефону

Коли у вас з'явиться можливість зарядити телефон, переведіть його в режим польоту і він буде заряджатися швидше, тому що використовує менше антен та інших процесів у фоновому режимі.

 

 

 

 

 

Источник: zn.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • sergeo60 закріпив темі

За якої температури телефон розряджається швидше: названі градуси

 

За якої температури телефон розряджається швидше: названі градуси

Ви могли помічати, що на спекотному пляжі або в сильний мороз ваш мобільний телефон "гальмує". Вся справа в тому, що дуже низькі або занадто високі температури впливають на його функціонування. Безпосередньо погіршується робота акумулятора.

Щоб телефон не розряджався швидко, скористайтеся лайфхаком. Намагайтеся використовувати смартфон за певного діапазону температур: від 0 до 35 градусів за Цельсієм. Керуйте температурою вашого телефону, батарея буде працювати ефективно і заряд пристрою збережеться на триваліший період.

Так, акумулятори погано працюють у екстремально спекотну чи екстремально холодну погоду. Вони набагато швидше втрачають заряд, принаймні, доки температура не повернеться до більш комфортної температури між 0 і 35 градусами. Якщо ваш телефон стає занадто гарячим, він повинен надіслати вам попередження про температуру — вимкніть і дайте йому охолонути. Не залишайте телефон на сонці або в холодному місці, інакше акумулятор постраждає. Краще прибрати мобільний у сумку чи рюкзак, а також одягти на телефон чохол.

Источник: telegraf.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як заощадити заряд батареї телефону: 6 способів

 

Як заощадити заряд батареї телефону: 6 способів

Масштабні удари по об'єктах енергосистеми поставили Україну в умови економії електроенергії. У зв’язку з тим, що електрику теперь вимикають часто, важливо знати, як збільшити час роботи телефону, оскільки для кожного важливо якомога довше залишатися на зв'язку. Існує кілька дієвих способів економії батареї.

Відмовитися від анімованих заставок

Анімовані заставки — це безперечно красиво, але якщо потрібно здійснити важливий дзвінок, а заряду батареї обмаль, то краса відходить на другий план. Анімовані заставки по-особливому "ненаситні". Наприклад на смартфонах Google Pixel, коли ви бажаєте встановити анімовані шпалери сам пристрій попереджає, що це суттєво вплине на швидкість розряджання. 

Вимкнути мобільний інтернет або перейти на повільнішу мережу 

Якщо мобільний інтернет не потрібен, то краще його вимкнути, бо в фоновому режимі відбувається багато процесів синхронізації даних, оновлення додатків, підтягування інформації для віджетів та взаємодія з месенджерами, які нещадно відбирають у батареї “сили”. Якщо ви розумієте, що без інтернету теж не варіант, тоді варто перейти на менш швидку мережу, якщо ви користуєтесь LTE (4G), то бажано перейти на 3G або взагалі на 2G.

Вимкнути Bluetooth, Wi-Fi, GPS

Bluetooth, WI-FI, GPS варто вмикати у разі необхідності. Важливо знати, що Wi-Fi більш економно використовує заряд батареї, ніж мобільний інтернет. Однак, якщо ви не використовуєте Wi-Fi, то його краще вимкнути, бо постійний пошук мережі буде спустошувати батарею. Теж саме стосується Bluetooth. Якщо немає підключених пристроїв, то краще вимкнути його для економії. GPS взагалі потрібно вмикати тільки в разі потреби, коли потрібна навігація або коли додатки вимагають доступ до розташування.

Встановити на мінімум яскравість та час автоматичного вимкнення

Не секрет, що найбільший "пожирач" батареї — дисплей. Щоб зберегти заряд варто встановити яскравість на мінімальну і при цьому комфортну для роботи позначку.

Також можна скористатися автояскравістю. Позитивно впливає на збереження заряду встановлення мінімального часу блокування дисплею.

Уникати низьких та високих температур

Власники iPhone точно розуміють про що йде мова, але насправді це у такій самій мірі стосується і пристроїв на Android. Варто уникати низьких температур. Рекомендовано носити смартфон у внутрішніх кишенях верхнього одягу, не користуватися на морозі, використовувати чохли. Це дозволить мінімізувати вплив холоду на батарею смартфона, а відповідно зберегти заряд.

Енергозбереження

Майже на всіх сучасних смартфонах є режими енергозбереження, які "примусово" вимикають частину фонових процесів та "нейтралізують" найбільших пожирачів заряду. Зручно, що здебільшого режими енергозбереження, зазвичай гнучко налаштовуються, щоб ви могли залишити увімкненими функції, які вам необхідні.

Источник: sud.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спека та мороз – вороги батареї: яка температура шкодить телефону найбільше

 

Спека та мороз – вороги батареї: яка температура шкодить телефону найбільше

Акумулятору мобільного телефону можуть шкодити різні речі, наприклад, заряджання пристрою протягом усієї ночі. "Гальмувати" гаджет починає, і якщо опиняється в екстремальній температурі. З кожним траплялося, коли смартфон "підвисав" на вулиці під час морозу чи спеки.

Простий лайфхак допоможе вашому телефону працювати ефективніше та продовжить термін служби батареї. У чому його суть: намагатись, щоб смартфон знаходився в оптимальних температурних показниках. Сильний холод і дуже високий градус рівнозначно шкодять гаджету.

Тепло – ворог батареї. Не дозволяйте смартфону перегрітися або переохолодитись, особливо під час заряджання. Якщо телефон стане занадто гарячим, ви пошкодите акумулятор, тому намагайтеся тримати його у прохолоді, де це можливо.

Заряджання телефону на пляжі у шезлонгу – найгірший сценарій для стану батареї. Спробуйте тримати телефон у тіні, якщо вам потрібно зарядити його у спекотний літній день. Холод також не на користь батареям. Якщо ви прийшли з довгої прогулянки в мороз, то дайте телефону нагрітися до кімнатної температури, перш ніж підключати зарядний кабель.

Екстремальні температури та акумулятори несумісні. Батареї трохи схожі на людей, принаймні у тому вузькому сенсі, що вони найкраще почуваються при 20-25 градусах.

Источник: telegraf.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись