Google дала поради щодо покращення автономності Android-смартфонів


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Google дала поради щодо покращення автономності Android-смартфонів

Мобільні ОС постійно «обростають» новими функціями та можливостями, про які користувачі можуть навіть не підозрювати. Тому Google вирішила розповісти про деякі з них. Наприклад, компанія випустила відео з рекомендаціями щодо продовження часу автономної роботи смартфона.

В першу чергу поради орієнтовані на власників смартфонів Pixel, але можуть бути корисними і власникам апаратів інших брендів з прошивкою, наближеною до «гуглівської». Компанія рекомендує використовувати функцію Adaptive Battery, доступну в розділі «Батарея». При її активації система аналізує використання пристрою, відключаючи додатки, яких людина не потребує. Наприклад, якщо якась програма не використовується, то їй буде заборонено запускатися у фоні.

 

Функція Battery Saver обмежує фонову активність додатків, переводить інтерфейс на темний режим, відключає місцезнаходження при вимкненому екрані. Якщо ж необхідно «вичавити» із пристрою максимум, Google передбачила режим екстремального енергозбереження. При його активації більшість програм та фонових завдань вимикається, залишаючи користувачеві лише базові функції. При цьому є можливість вибрати програми, які все ж таки зможуть працювати в цьому режимі.

Источник: 4pda.to

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись