Як зрозуміти, що хтось користується вашим обліковим записом у Google


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Як зрозуміти, що хтось користується вашим обліковим записом у Google

Одна справа, коли ви самі передаєте дані від вашого облікового запису, наприклад, родичам та друзям як частину своєї цифрової спадщини, і зовсім інша – якщо доступ до неї отримують зловмисники. Як швидко дізнатися, що обліковим записом користуєтеся не тільки ви і убезпечити свої дані?

Звичайно, в Google передбачена двофакторна автентифікація , і, як правило, система попереджає вас про дивні входи в обліковий запис. Але ви можете випадково пропустити повідомлення і не помітити, що профілем користується хтось ще.

Але не варто панікувати, тому що ви можете самостійно перевірити це будь-якої миті. 

Для цього увійдіть до свого облікового запису Google в «Керування обліковим записом» та відкрийте розділ «Безпека». Перейдіть до пункту «Ваші пристрої» та клацніть на кнопку «Управління всіма пристроями».

На сторінці, що відкрилася, ви побачите список всіх пристроїв, з яких здійснювалися входи в обліковий запис за останні 28 днів. Не лякайтеся кількості сеансів на кожному пристрої – потрібно звернути увагу лише на самі гаджети. Якщо серед них ви раптом виявили незнайомий девайс, яким ви точно не користуєтесь – це поганий знак.

У цьому випадку клацніть на невідомий пристрій – відкриється сторінка з інформацією про нього, у тому числі геолокація та дата першого входу до облікового запису. Можливо, на цьому етапі ви згадаєте, що нещодавно входили до Google із чужого комп’ютера чи смартфона та забули вийти. Але якщо це не так, то варто негайно вжити заходів:

  • клацніть на пункт «Вийти», щоб залишити обліковий запис на чужому пристрої;
  • змініть пароль у налаштуваннях (розділ «Безпека» – «Вхід до облікового запису Google» – «Пароль»).

До речі, пам’ятайте, що паролі до всіх облікових записів рекомендується змінювати раз на три місяці. Це допоможе вам захистити свою пошту та соціальні мережі від злому.

Источник: gsminfo.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви підозрюєте, що хтось використовує ваш акаунт Google без вашого дозволу, є кілька ознак, на які ви можете звернути увагу:

Незвичайна активність акаунта: Перевірте розділ "Нещодавня активність" вашого акаунта Google, щоб побачити, чи немає там незвичних входів або дій, які ви не впізнаєте. Це може свідчити про те, що хтось отримав доступ до вашого акаунта без вашого дозволу.

Незнайомі пристрої: Перевірте список пристроїв, які наразі увійшли до вашого облікового запису Google. Якщо ви бачите незнайомі пристрої, це може бути ознакою того, що хтось отримав доступ до вашого акаунта з пристрою, який ви не впізнаєте.

Електронні листи та повідомлення: Якщо ви помітили в папках "Надіслані" або "Чернетки" електронні листи або повідомлення, яких ви не пам'ятаєте, це може бути ознакою того, що хтось отримав доступ до вашого акаунта і використовує його для надсилання спаму або фішингових повідомлень.

Диск Google: Перевірте свій Google Диск на наявність незвичних файлів або змін, яких ви не пам'ятаєте. Це може свідчити про те, що хтось отримав доступ до вашого акаунта і використовує його для завантаження або вивантаження файлів без вашого дозволу.

Google Pay: Перевірте свій обліковий запис Google Pay на наявність транзакцій або покупок, яких ви не пам'ятаєте. Якщо ви бачите несанкціоноване списання коштів, це може бути ознакою того, що хтось отримав доступ до вашого акаунта і використовує його для здійснення покупок.

Якщо ви підозрюєте, що хтось використовує ваш обліковий запис Google без вашого дозволу, важливо вжити заходів для його захисту. Негайно змініть пароль і увімкніть двофакторну автентифікацію, щоб додати додатковий рівень безпеки. Ви також можете переглянути налаштування безпеки свого облікового запису Google, щоб переконатися, що вони актуальні та безпечні. Нарешті, зверніться до служби підтримки Google за подальшою допомогою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись