Німецький суд заборонив продаж смартфонів Oppo та OnePlus через патентну суперечку з Nokia


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Німецький суд заборонив продаж смартфонів Oppo та OnePlus через патентну суперечку з Nokia

Oppo та OnePlus, що входять до китайського холдингу BBK Electronics, припинили реалізацію смартфонів у Німеччині після виходу рішення Мюнхенського окружного суду про зупинення продажів продукції обох компаній через порушення патентів фінської компанії Nokia.

Експерти припускають, що судова заборона на продаж смартфонів двох компаній, яка набула чинності в Німеччині 5 серпня, може поширитися і на інші країни Європи, якщо компанії не врегулюють патентну суперечку з Nokia. Судовий розгляд між двома компаніями, що триває вже кілька років, стосується технологій 4G та 5G.

Згідно з даними ресурсу WinFuture, Nokia подала до Мюнхенського окружного суду позов із звинуваченням Oppo та OnePlus у незаконному використанні її запатентованих технологій 5G категорії SEP (standard-essential patents, які ґрунтуються на галузі), за які ті відмовляються платити. Суд запропонував у липні Oppo та OnePlus досягти угоди з Nokia про використання її патентів, попередивши, що в іншому випадку буде винесена судова заборона на продаж їхньої продукції. Зважаючи на все, угоди досягти не вдалося, і тепер на сайтах Oppo та OnePlus у Німеччині відсутні пропозиції смартфонів.

Компанії повідомили користувачів, що судова заборона ніяк не вплине на функціонування їхніх смартфонів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись