Мінцифра попросила компанію Meta не блокувати українців у Facebook та Instagram


 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Мінцифра попросила компанію Meta не блокувати українців у Facebook та Instagram

Віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров звернувся до компанії Meta з проханням не блокувати українських користувачів у Facebook та Instagram.

Отримую багато повідомлень від блогерів, медіаспільноти, активістів та звичайних користувачів про блокування постів і акаунтів у Facebook та Instagram.

Ми постійно спілкуємося з корпорацією Meta, яка навіть виділила для нас окрему команду, щоб швидко реагувати на запити. За останні місяці допомогли розблокувати десятки сторінок публічних людей.

Але це тимчасове рішення. Зустрічалися в Брюсселі з президентом Meta з глобальної політики Ніком Клеггом, щоб обговорити запуск нових продуктових апдейтів для українців та, звісно, модерацію контенту в Україні. У нас триває жорстока війна, тому несправедливо модерувати український контент за правилами мирного часу, - повідомив Михайло Федоров у Телеграмі.

Соцмережі створені для того, щоб розповідати правду. Мільйони українців із першого дня війни об'єдналися та діють як єдиний інформаційний фронт. Поширюють новини в соцмережах, збирають кошти для армії, медиків та людей, які все втратили. Кожен активіст, блогер, волонтер використовує свою довіру та репутацію для доброї справи.

Сьогодні написали листа до Ніка Клегга та попросили підвищити якість модерування. Щоб пости українців більше не приховували, а акаунти не банили.

Компанія Meta багато допомагає Україні. Блокує російські пропагандистські ресурси, зробила українську версію Facebook для iOS, запустила разом із Дія.Бізнес навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу, і чекаємо на українську в Messenger.

Дякую Meta і сподіваюся, що нам вдасться змінити підходи компанії та розв'язати проблему масових блокувань українських користувачів, - написав Федоров.

1659032859-940.jpg (144 KB)

21659032858-147.jpg (65 KB)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись