У Google Play виявили безліч нових троянів для Android


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

У Google Play виявили безліч нових троянів для Android

Вірусні аналітики компанії «Доктор Веб» виявили десятки шкідливих Android-програм у магазині цифрового контенту Google Play. Серед них виявлено рекламні трояни, підроблені програми для крадіжки конфіденційної інформації та ін. Сумарно шкідливі програми були завантажені близько 10 млн. разів.

«У червні вірусна лабораторія «Доктор Веб» виявила в каталозі Google Play близько 30 рекламних троянів Android.HiddenAds, загальна кількість завантажень яких перевищила 9 890 000 <…> програми для дзвінків, програми для заміни фонового зображення домашнього екрану та інші» , - йдеться у повідомленні компанії.

Також наголошується, що у червні продовжила знижуватися активність трояна Android.Spy.4498, який використовується зловмисниками для крадіжки інформації з повідомлень від інших програм. У порівнянні з травнем цей шкідливість зустрічається на Android-пристроях на 20,56% рідше. Трояни сімейства Android.HiddenAds зустрічалися на 8% рідше, хоча вони і продовжують залишатися одними з найпоширеніших загроз.

Що стосується виявлених у Google Play шкідливих програм, то до них відносяться Photo Editor: Beauty Filter, Photo Editor: Retouch & Cutout, Photo Editor: Art Filters, Photo Editor: Blur Image, Emoji Keyboard: Stickers & GIF, Neon Theme Keyboard, Neon Theme – Android Keyboard, Fancy Charging, Call Skins та ін.

 
 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись