В Україні запрацюють нові правила отримання водійського посвідчення: покрокова інструкція


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

В Україні запрацюють нові правила отримання водійського посвідчення: покрокова інструкція

Нові правила отримання посвідчення водія запрацюють в Україні з 24 липня. Про це повідомили в Головному сервісному центрі МВС.

У відомстві зазначили, що зміниться підхід до навчання та алгоритм складання іспитів — теоретичну та практичну частини підготовки водіїв віднині розмежовують.

Відтепер охочим отримати водійське, потрібно зробити 5 простих кроків.

  • пройти теоретичний курс навчання в автошколі, опанувати правила дорожнього руху, правила експлуатації транспортних засобів, основи безпеки руху та надання домедичної допомоги. Внутрішній теоретичний іспит в автошколі скасовується. Після навчання заклад освіти формує Свідоцтво про закінчення теоретичної підготовки та вносить дані до Єдиного державного реєстру МВС.
  • скласти тестування в територіальному сервісному центрі МВС. Усі, хто успішно його складає, отримують Свідоцтво, яке є пропуском на практичний курс навчання. Свідоцтво діятиме протягом 1 року. Якщо цей термін сплив, а людина, яка хотіла отримати посвідчення водія, так і не склала наступний екзамен з практичного водіння, треба починати навчання спочатку.
  • зі знаннями правил дорожнього руху та зі Свідоцтвом про закінчення теоретичної підготовки починати практичний курс і виїжджати на вулиці за кермом. На практичному курсі треба навчитись керувати автівкою. 
  • після його завершення — іспит. Складання практичного іспиту в автошколі обов'язкове. Заклад освіти видаватиме Свідоцтво про закінчення практичної підготовки. Воно буде чинне протягом 2 років. (Варто зазначити, що раніше зміна автошколи не передбачалась. Тепер же можна обрати з акредитованих навчальних закладів один для теоретичного навчання, а для практичного — інший)
  • практичний іспіт у сервісному центрі МВС.

Источник: speka.media

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись