Nikon та Canon відмовилися від цифрових дзеркальних камер


 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Nikon та Canon відмовилися від цифрових дзеркальних камер

Донедавна подібні фотоапарати вважалися найкращим варіантом для зйомок у русі.

Nikon має легендарну історію створення дзеркальних фотокамер, що сягають культової Nikon F, випущеної в 1959 році, — нагадує Engadget. Але це не єдина компанія, яка заявила про припинення випуску дзеркалок: Canon вже підтвердила, що EOS-1DX Mark III стане її останньою цифровою дзеркальною камерою.

Багато професійних фотографів люблять свої дзеркальні камери за швидкість. Вони дозволяють вести серійну зйомку на високій швидкості з точним фокусуванням на кожному знімку. Canon 1DX III, наприклад, може знімати зі швидкістю до 16 кадрів в секунду з увімкненим автофокусуванням та автоматичною експозицією.

Але нові бездзеркальні камери з багаторівневими датчиками нівелювали ці переваги. Canon EOS R3 — чудовий приклад. Sony A1 ще більше вражає, дозволяючи знімати 50-мегапіксельні кадри зі швидкістю 30 кадрів за секунду.

Однак час автономної роботи, як і раніше, є проблемою для бездзеркальних камер. Nikon D6 може зробити 3580 знімків без підзарядки, в той час, як Z9 — всього 770. Поки що бездзеркалки у невигідному положенні, але ситуація покращується.

До того ж бездзеркальні камери, як правило, дешевші. Nikon Z9, наприклад, коштує на 1000 доларів менше, ніж D6, а Canon EOS R3 на 500 доларів дешевше, ніж 1DX Mark III.

Нарешті, із занепадом ринку камер, спричиненою появою смартфонів, виробники концентруються на одній технології на користь прибутковості.

Источник: lenta.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись