Застосунки,що допомагають зберігати спокій


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Війна залишає слід на кожному з нас. Ми розуміємо, як важливо підтримувати психологічне здоров'я в цей час. Саме тому, пропонуємо переглянути корисні застосунки для збереження рівноваги, які протестували для вас працівники Макснет:
🧐 Smiling Mind.
Застосунок, що пропонує короткі ролики на тему самопочуття, музику для медитацій та багато іншого. Можна обрати свій вік та займатися навіть дітям. Що є цікавого, медитувати ви можете навіть на роботі. Smiling має окремий музичний плейлист для роботи.
🤗 Daylio.
Застосунок, що допомагає відстежувати настрій та цілі. Це не займає багато часу. Налаштуйте його на ті показники (життя, робота, хобі) та цілі (спати по 8 годин, займатись спортом) які хочете відстежувати. Приємний бонус: нагадування про необхідність зайти в додаток. Слідкуйте за собою та досягайте результатів.
🤯Art puzzle, Number match.
Застосунки, що відволічуть саме вас. Після виснажливого дня, приділіть собі пів години часу. Пограйте в головоломку, розв'язуйте кросворд та просто відпочиньте під улюблену музику. Перевірено на сім'ї нашого колеги😁 Тому, висновок, приділіть саме собі трохи уваги, попри усе.
А які застосунки ви використовуєте для того, щоб відволіктись від стресу та війни?
Возможно, это изображение телефон и текст 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись