Благодійні організаціїї Харківщини


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Кожна копійка зараз має значення для людей, які залишилися без роботи, житла чи грошей.
Тому час робити добрі справи. Ми зібрали благодійні фонди, які допомагають харків'янам та жителям області, що потрапили у скрутне становище:
✔️ Просто Люди. Харьков.
Благодійна організація, що допомагає жителям нашого міста, які мають серйозні захворювання, людям похилого віку та тим, хто залишився на самоті. На сторінці Фейсбук Просто Люди. Харьков та Телеграм (@Prosto_Ludi_Kharkov) публікується інформація щодо зборів та звіти про виконану роботу. Все прозоро та чесно.
✔️4.5.0.
Благодійна організація, що займається приготуванням їжі для матерів з дітьми, людей похилого віку, студентів та жінок. Їх допомога розповсюджується на метрополітен, лікарні, бомбосховища та людей, будинки яких зруйновані. Усю інформацію можна знайти на офіційному сайті. (450.pp.ua)
✔️ Благодійний фонд Art Marks Help
Надає гуманітарну допомогу жителям Харкова та харківської області. На офіційній сторінці Фейсбук Art Marks Digital-Agency є посилання на сайт, реквізити для допомоги, а також звіти про щоденну роботу.
Якщо у вас є перевірині благодійні фонди поділіться посиланнями в коментарях і можливо, ми додамо їх у другий пост, який вийде незабаром!
Нумо творити добро разом та допомагати нашим співгромадянам!
Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (текст) 
 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добро починається там, де ми замислюємося про благо інших людей. Тому сьогодні, ми б хотіли продовжити перелік волонтерських організацій, яким кожен з нас може допомогти:
У ГС є своя сторінка в Фейсбук та особистий сайт, на якому можна побачити реквізити для допомоги. Усі поточні збори та необхідні кошти вони публікують на сайті, а в соціальній мережі можна ближче познайомитись з волонтерами.
✔️ Keep Going Компанія, що підтримує підприємців з початку війни. Перейшовши на їх сайт, ви можете допомогти підприємцям продовжувати працювати.
✔️ IT4Life (https://it-kharkiv.com/projects/it4life/) благодійний проєкт і фонд від громадської організації Kharkiv IT Cluster Group . Створений ще в пандемію, фонд допомагав лікарням, хворим дітям та долав інші локальні виклики мешканців Харкова та області. Однак з першого дня війни IT4Life орієнтований на гуманітарну допомогу мешканцям, що постраждали від війни.
Команда МАКСНЕТ рекомендує ці організації!
Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (текст) 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 
Наближаємо перемогу разом з Keep Going .
Попри щоденні тероризування рідного Харкова, ми й надалі працюємо над відновленням працездатності мережі, щоб містяни залишалися на зв'язку.
Скільки б не було пошкоджень - ворог нас не зламає, бо ми навчилися гуртуватися і робити сильнішими один одного.
Все відбудуємо і зробимо ще краще!
Возможно, это изображение 1 человек и текст 
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись