На 15-40 гривень: Vodafone піднімає ціни на популярні послуги


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

На 15-40 гривень: Vodafone піднімає ціни на популярні послуги

Представники компанії повідомляють, що ціна на послуги мобільного зв’язку зміниться для користувачів тарифних планів Joice та SuperNet. З першого липня вартість цих пакетів зросте на суму від 15 до 40 гривень. Повідомлення про це абоненти почали отримувати вже цього тижня. В компанії стверджують, що пріоритетом підприємства є якість зв’язку, а в умовах бойових дій інфраструктура бренду зазнає руйнувань на мільярди гривень. Проте відновлення пошкодженого обладнання ведеться невпинно, адже воно необхідне для того, щоб мільйони абонентів лишались на зв’язку в будь-яких ситуаціях.

З першого липня ціна пакета SuperNet Start становитиме 145 гривень замість 125. Користувачі тарифного плану SuperNet Pro сплачуватимуть 205 гривень замість 180, а у пакеті SuperNet Unlim вартість зросте до 300 гривень з 260 гривень. Тарифний пакет Joice тепер вартуватиме 135 гривень замість 120.

В компанії Vodafone змінили погляд і на міжнародне спілкування з РФ та Білоруссю: хвилина розмови по цих напрямках зросла до 25 гривень, а вартість SMS-повідомлення наразі становить 3 гривні.

Источник: gsminfo.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись