Частину смартфонів Samsung стало неможливо активувати у РФ


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Частину смартфонів Samsung стало неможливо активувати у РФ

Частину смартфонів Samsung, що поставляються в рамках паралельного імпорту, неможливо активувати в РФ, розповіло «Известиям» джерело, близьке до одного з ритейлерів. За його словами, увімкнути новий апарат, вставивши в нього SIM-карту російського оператора, неможливо, якщо пристрій не призначений для продажу в країнах ЄАЕС. Проблема стосується всіх смартфонів Samsung, які ввозять до РФ за паралельним імпортом.

Щоб активувати пристрій, в нього треба інсталювати SIM-карту оператора, що працює в географічній зоні, куди Samsung офіційно відвантажив гаджет, і проговорити кілька хвилин, пояснив джерело «Известий». Із iPhone подібних проблем немає, додав він.

У службі техпідтримки Samsung виданню підтвердили, що дуже бажано активувати новий апарат в тій країні, в якій він придбаний. Або ввезти разом із новою трубкою SIM-карту оператора, який працює у цій державі.

Розблокувати новий смартфон у РФ можна, уточнили в одному із офіційних сервісних центрів виробника. Для цього треба привезти апарат, заплатити 5 тис. рублів і почекати два тижні, поки Samsung розгляне питання та надасть співробітникам сервісу код регіонального розблокування, пояснив він.

Про складнощі з активацією нових апаратів корейського виробника в РФ знає і провідний аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін. За його словами, проблема виникає приблизно з 20% смартфонів Samsung, завезених за паралельним імпортом. За оцінкою експерта, у травні до країни таким чином в'їхало 45–50 тис. смартфонів корейської марки.

Труднощі з активацією могли виникнути у кількох десятків тисяч покупців пристроїв Samsung, ввезених у рамках паралельного імпорту, стверджує джерело, близьке до одного з продавців телефонів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись