Коти війни: фотограф показав портрети покинутих та загублених тварин під Києвом


sergeo60

Рекомендованные сообщения

 

Коти війни: фотограф показав портрети покинутих та загублених тварин під Києвом

Через війну, яку Росія розв'язала в Україні, без домівки залишилися тисячі тварин. Хтось втратив господарів під час обстрілів, когось залишили просто неба, а хтось просто загубився. Українці шукають різні способи допомогти беззахисним котикам та собачкам, адже розуміють ціну кожного життя, нехай навіть хвостатого та вусатого.

Раніше ми розповідали, як актор Олексій Суровцев, ризикуючи власним життям, вивозив пушистиків з гарячих точок, а тепер пропонуємо познайомитися з фотографом Костянтином Совою, який робить на вулицях знімки домашніх тварин, щоб допомогти власникам відшукати улюблену пропажу, а просто небайдужим - дати притулок кинутому малюкові.

Фотограф вирушив до Київської області, де зробив серію фотографій безпритульних та покинутів котів. Знімки улюбленців Костянтин розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Також він зберіг місця на гугл карті де зустрів цих пушистиків, тому якщо ви впізнали свого улюбленця, або бажаєте дати притулок комусь із них - звертайтеся до фотографа, щоб уточнити координати тварини.

"Більшість цих тварин кинуті або загубилися. Перебувають вони у Гостомелі та Горенці, близько 20 хвилин їзди від Києва. Я зберіг місця на гугл карті, де зустрів цих бідолах - звертайтеся", - написав Костянтин.

 https://www.instagram.com/p/CdDZE_YtI8F/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ce847f98-a9b3-49d6-a879-75c8d37f6c47

Источник: apostrophe.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...