Українцям дали поради, як захистити гроші при втраті або крадіжці смартфона


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Українцям дали поради, як захистити гроші при втраті або крадіжці смартфона

Експерти відмічають, що якщо телефон є кнопковим, то не варто турбуватися про захист грошей. Винятком називають ситуацію, коли в телефонній книзі записано дані від банківських карток. Тоді слід звернутися до банку, щоб змінити ПІН-коди або перевипустити картку.

Фахівці також розкрили спосіб захистити гроші під час втрати або крадіжки смартфона. Якщо на ньому встановлено мобільний додаток банку, то кошти на рахунку опиняються під прямою загрозою. У такому разі експерти радять заблокувати доступ до програми кредитної організації.

«Необхідно негайно з найближчого телефону зателефонувати до свого банку та повідомити оператора про проблему та попросити заблокувати доступ до онлайн-банкінгу».

Для мінімізації ризиків при втраті гаджета слід увімкнути функцію пошуку телефону по GPS, а також налаштувати блокування екрана з цифровим паролем. Не менш важливо не використовувати спливаючі повідомлення.

Також обов’язкого слід змінити PIN код своєї карти, інакше шахраї просто вставлять її в інший телефон і доступ до ваший грошей у них вже в кишені.

І найголовніше: якщо у вашому телефоні встановлено мобільний банк, то ставтеся до нього як до свого гаманця – не розкидайте будь-де і не залишайте на видному місці.

Источник: gsminfo.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись