Як убезпечити себе від кражі паролів?


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

270238918_5161997120518845_1563673995899
 
При вході на будь-який сайт, де потрібно вводити логін та пароль, вам одразу браузер пропонує їх зберегти. ☝Більшість із користувачів погоджуються з даною пропозицією, адже надалі це буде зручно та значно зекономить ваш час.
Проте мало хто замислюється, чим це може бути небезпечним. 👩‍💻Таким чином ви в рази збільшуєте вірогідність того, що ваші дані можуть викрасти зловмисники, маючи доступ до вашого ПК, чи то віддалено, чи знаходячись поряд з ним фізично. Адже існують програми, за допомогою яких можна переглядати всі збережені паролі, без будь-яких складнощів. Однією з таких є WebBrowserPassView. До речі, її використати ви зможете й для відновлення втрачених паролів.
Тому, щоб уникнути крадіжки, рекомендуємо не зберігати такі дані у браузері. ❗️Навіть якщо ви звикли до такої функції, то скористайтеся менеджером паролів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • sergeo60 закріпив та зробив важливою темі

Захист від крадіжки паролів має вирішальне значення в сучасну цифрову епоху, коли так багато нашої особистої інформації зберігається в Інтернеті. Ось кілька порад, які допоможуть вам захиститися від крадіжки паролів:

  1. Використовуйте надійні паролі: Використовуйте надійні, унікальні паролі, які важко вгадати. Використовуйте комбінацію великих і малих літер, цифр і спеціальних символів. Уникайте використання інформації, яку легко вгадати, наприклад, вашого імені, дати народження або загальних фраз.
  2. Використовуйте двофакторну автентифікацію: Двофакторна автентифікація додає додатковий рівень безпеки, вимагаючи введення коду на додаток до пароля для доступу до вашого облікового запису. Увімкніть двофакторну автентифікацію, коли це можливо, особливо для важливих акаунтів, таких як електронна пошта та банківські рахунки.
  3. Уникайте публічних мереж Wi-Fi: Будьте обережні при використанні публічних мереж Wi-Fi, оскільки вони можуть бути незахищеними. Не входьте в конфіденційні акаунти та не вводьте паролі під час використання публічного Wi-Fi.
  4. Використовуйте менеджери паролів: Менеджери паролів можуть допомогти вам відстежувати ваші паролі та генерувати надійні, унікальні паролі для кожного облікового запису. Таким чином, вам не доведеться запам'ятовувати кілька складних паролів і ви зможете зосередитися на збереженні вашого головного пароля.
  5. Будьте в курсі подій: Оновлюйте свої пристрої та програмне забезпечення, щоб мати найновіші оновлення безпеки. Це допоможе захиститися від відомих вразливостей і зберегти вашу інформацію в безпеці.
  6. Будьте обережні з електронною поштою: Будьте обережні, відкриваючи електронні листи від невідомих відправників або переходячи за посиланнями в електронних листах. Фішингові атаки є поширеним явищем і можуть обманом змусити вас розкрити свої паролі або особисту інформацію.
  7. Не використовуйте паролі повторно: Не використовуйте один і той самий пароль для кількох акаунтів. Якщо один акаунт буде зламано, це може поставити під загрозу всі ваші акаунти.


Дотримуючись цих порад, ви можете захистити себе від крадіжки паролів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись