• 0

В чем отличие между роутером, модемом и маршрутизатором?


sergeo60

Вопрос

263434174_5056718957713329_2210299019652
 
 
Роутер, маршрутизатор та модем створені для того, щоб передавати інтернет-сигнал на пристрої користувачів. Проте виконують це завдання вони різними способами. Якими саме, це ми зараз розберемо.
Перш за все потрібно сказати, що роутер та маршрутизатор це назва одного й того ж самого пристрою. Він відіграє роль посередника, який передає та розподіляє сигнал декільком споживачам. 🦾І робить це за допомогою таблиці маршрутизації, яка зберігається в його пам'яті. Ця таблиця, як адресна книга, де прописані всі шляхи до пристроїв, які приєднані до роутера. Звідси й пішла друга назва.
💡Що стосується модема, то його головна роль полягає в перероблюванні інтернет-сигналів. Адже пристрої, якими ми користуємося, не розуміють інформацію, яку передає інтернет. І саме модем робить її для них читабельною.
Виходячи з вищевикладеного, випливає, що роутер розподіляє сигнал між учасниками мережі, а⚡️ модем передає лише на один пристрій, до того ж він не має власного ІР, як маршрутизатор. Проте вони можуть працювати в парі та роздавати інтернет на кілька девайсів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

Нет ответов на вопрос

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить на вопрос...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...