• 0

В чем отличие между роутером, модемом и маршрутизатором?


sergeo60
 Поділитись

Питання

263434174_5056718957713329_2210299019652
 
 
Роутер, маршрутизатор та модем створені для того, щоб передавати інтернет-сигнал на пристрої користувачів. Проте виконують це завдання вони різними способами. Якими саме, це ми зараз розберемо.
Перш за все потрібно сказати, що роутер та маршрутизатор це назва одного й того ж самого пристрою. Він відіграє роль посередника, який передає та розподіляє сигнал декільком споживачам. 🦾І робить це за допомогою таблиці маршрутизації, яка зберігається в його пам'яті. Ця таблиця, як адресна книга, де прописані всі шляхи до пристроїв, які приєднані до роутера. Звідси й пішла друга назва.
💡Що стосується модема, то його головна роль полягає в перероблюванні інтернет-сигналів. Адже пристрої, якими ми користуємося, не розуміють інформацію, яку передає інтернет. І саме модем робить її для них читабельною.
Виходячи з вищевикладеного, випливає, що роутер розподіляє сигнал між учасниками мережі, а⚡️ модем передає лише на один пристрій, до того ж він не має власного ІР, як маршрутизатор. Проте вони можуть працювати в парі та роздавати інтернет на кілька девайсів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

0 відповідей на це питання

Рекомендовані повідомлення

Немає відповідей на питання

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти на питання...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись