• 0

Основные причины высокого Ping


sergeo60
 Поділитись

Питання

260268809_5024715507580341_2912294328971
 
Чи є тут ігромани та любителі «World of Warcraft»?☝️ Адже саме сьогодні, рівно 17 років тому була запущена ця гра. Одна із наймасштабніших та найпопулярніших мережевих рольових ігор в історії людства.
Кожен геймер знає, що найчастіше може заважати насолоджуватися онлайн-грою - це високий Ping. Тому сьогодні розповімо про найпоширеніші причини його виникнення.
🎮Перш за все, це процеси комп'ютера. На фоні разом з грою можуть працювати додатки, які використовують трафік і як результат впливають негативно на пінг. У такому разі запустіть диспетчер задач та виключіть активні процеси, які перевантажують інтернет.
🎮Інші девайси в домашній мережі. Пам'ятайте, що інтернет використовуєте не лише ви. Можливо якийсь пристрій вирішив обновитися і споживає необхідний вам трафік. Перевірити скільки девайсів підключено до роутера можливо в його адмінці. Там же ви зможете й відключити не потрібний пристрій або зачекати, коли він закінчить свою роботу та розвантажить канал.
🎮Не забувайте також, що ввечері, коли канали інтернету сильно навантажуються, то пропускна здатність може падати. В такому разі вам необхідно зателефонувати своєму інтернет-провайдеру. Спеціалісти допоможуть вам та детально проконсультують, як саме знизити дане навантаження та збільшити швидкість.
🎮Ще однією із причин високого пінгу може бути перевантаженість ігрового сервера. Тут радимо переключитися на інший, якщо ж є така можливість, або зіграти в інший час. Також можна звернутися до служби підтримки розробника гри з цією проблемою.
Геймери, а які причини знаєте ви? 🤔Пишіть ваші варіанти в коментарях. ✍️
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

0 відповідей на це питання

Рекомендовані повідомлення

Немає відповідей на питання

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти на питання...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись