• 0

Забыли пароль от WI-FI сети, что делать?


sergeo60
 Поділитись

Питання

258301220_5004601826258376_6790328621304
 
Зазвичай пароль від Wi-Fi мережі ми використовуємо дуже рідко, а інколи лише при першому підключенні, а далі з'єднання проходить автоматично. 🤗 І, як правило, більшість абонентів його забувають, якщо не додумаються десь записати.
Проте трапитися може все: перевстановили систему, купили нові девайси, і в ☝таких випадках потрібен пароль, а ви його не пам'ятаєте. Звичайно ж ви можете скинути налаштування роутера та встановити все заново. ✅А можете зекономити дорогоцінний час і просто подивитися його або ж в самому маршрутизаторі, або в ОС.
Сьогодні розповімо, як це зробити використавши роутер. Якщо у вас не підключений до Wi-Fi ні один із девайсів, то не біда. 😇Під’єднайте ПК до маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю. Потім в адресний рядок вводимо ІР-адресу, зазвичай це 192.168.1.1 або 192.168.0.1, прописуємо логін та пароль від кабінету налаштування роутера і заходимо в розділ "Бездротовий режим". Саме тут ви зможете знайти та подивитися пароль.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

0 відповідей на це питання

Рекомендовані повідомлення

Немає відповідей на питання

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти на питання...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись