У Tesla порівняли ціну експлуатації електромобіля і авто з ДВЗ


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

У Tesla порівняли ціну експлуатації електромобіля і авто з ДВЗ

Популярність електрифікованого автомобіля стала рости, але багато автовласників вважають, що такі машини дуже затратні. Tesla вирішила дізнатися, чи це так. В ході свого аналізу компанія Tesla вирішила порівняти витрати по експлуатації Tesla Model 3 Standard Range Plus, Toyota Camry і BMW 3 Series. Варто уточнити, що в розрахунок бралися не тільки вартість автомобіля і її обслуговування, проте також страховку і ціни палива.

Так, найвигіднішою з точки зору економії стала Toyota Camry, витрати на яку за п’ять років були рівні 37 рублів на 1,6 км. На другій позиції знаходиться електромобіль Tesla Model 3 з результатом в 41 рубль, причому початковий цінник авто досить високий, але витрати на витрату палива і обслуговування при цьому мінімальні.

Крім цього, фахівці компанії помітили, що після пробігу в 97 тис. Км витрати на обидві моделі стають майже однаковими, в подальшому електромобіль стане навіть більш вигідним. Замикає список BMW 3 Series, що обходиться в майже 60 рублів за 1,6 км.

Источник: uamotors.com.ua 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись