• 0

Як обмежити швидкість на Wi-Fi роутері


Вопрос

213377126_4587689291282967_7894488009185
 
Інколи буває так, що потрібно обмежити швидкість інтернету. ☝️Адже ситуації бувають різні. Сьогодні мова піде саме про те, як це зробити.
І так, розпочнемо. ✅Перш за все потрібно зайти в налаштування роутера. До речі, для прикладу ми використаємо пристрій TP-Link з останньою прошивкою.
Обираємо вкладку DHСP та ставимо галочку біля Enable. У такому випадку всі, хто буде підключатися, будуть отримувати фіксовану адресу зі списку. Після цього переходимо до іншого розділу - "Bandwidth Control". 💡Навпроти Enable Bandwidth Control ставимо галочку та прописуємо вхідну та вихідну швидкість. Зберігаємо налаштування.
У цьому ж розділі обираємо підпункт "Rules List" і натискаємо на "Add New". Ставимо галочку та прописуємо діапазон адрес, які ви бачили в DHCP. Потім виставляємо необхідну швидкість. 🔹"Egress" - це віддача, можна ставити не дуже велику, а от в 🔹"Ingress" потрібно вказати трішки більше, адже це приймання. Зберігаємо налаштування, і все готово.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

Нет ответов на вопрос

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить на вопрос...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...