• 0

Як обмежити швидкість на Wi-Fi роутері


sergeo60
 Поділитись

Питання

213377126_4587689291282967_7894488009185
 
Інколи буває так, що потрібно обмежити швидкість інтернету. ☝️Адже ситуації бувають різні. Сьогодні мова піде саме про те, як це зробити.
І так, розпочнемо. ✅Перш за все потрібно зайти в налаштування роутера. До речі, для прикладу ми використаємо пристрій TP-Link з останньою прошивкою.
Обираємо вкладку DHСP та ставимо галочку біля Enable. У такому випадку всі, хто буде підключатися, будуть отримувати фіксовану адресу зі списку. Після цього переходимо до іншого розділу - "Bandwidth Control". 💡Навпроти Enable Bandwidth Control ставимо галочку та прописуємо вхідну та вихідну швидкість. Зберігаємо налаштування.
У цьому ж розділі обираємо підпункт "Rules List" і натискаємо на "Add New". Ставимо галочку та прописуємо діапазон адрес, які ви бачили в DHCP. Потім виставляємо необхідну швидкість. 🔹"Egress" - це віддача, можна ставити не дуже велику, а от в 🔹"Ingress" потрібно вказати трішки більше, адже це приймання. Зберігаємо налаштування, і все готово.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

0 відповідей на це питання

Рекомендовані повідомлення

Немає відповідей на питання

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти на питання...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись