Українцям розповіли, що не можна робити зі смартфоном влітку


sergeo60

Рекомендованные сообщения

 

Українцям розповіли, що не можна робити зі смартфоном влітку

Літо в поєднанні з віддаленою роботою негативно відбиваються на живучості мобільних пристроїв. Більш активна експлуатація і підвищені температури створюють несприятливі умови для використання смартфонів.

Число звернень в сервісні центри збільшується, а після літа їх буде ще більше. Однак не тільки використання гаджетів на спеці може зіпсувати їх, впевнені експерти.

Вони зазначають, що одна з найбільш популярних помилок – брати техніку на пляж. Крім води, прямих сонячних променів і можливості крадіжки, смартфону також загрожують бруд і пісок.

Дрібні піщинки можуть пошкодити екран пристрою, а також потрапити всередину корпусу. Це може статися навіть у кишені або сумці.

Попадання бруду і піщинок всередину може привести до виходу смартфона з ладу, а на екрані, навіть самому міцному, вони здатні залишити подряпини. Щоб уникнути цього, можна покласти смартфон в спеціальний пакет або сумку для гаджетів і відкривати їх рідше.

Источник: gsminfo.com.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...