• 0

Як підключити 2 роутери в мережу за допомогою кабелю?


Вопрос

189449682_4459506350767929_2989003125142
 
Сучасна техніка розумнішає з кожним роком. На сьогодні хіба, що лише праска не потребує підключення до Всесвітньої мережі. ☝️Проте, яким чином забезпечити таку велику кількість техніки Інтернетом? Якщо у вас немає можливості купити сучасний потужний роутер, то можна з'єднати два звичайних.
😊Сьогодні розповімо, як це зробити за допомогою кабелю. Назвемо наші роутери провідним (1) і веденим (2). Перш за все нам знадобиться патч-корд. Обидва конектори вставляються в LАN-порти роутерів. Маршрутизатор №1 підключений до мережі провайдера через порт "Іntеrnеt" чи WАN. В налаштуваннях змінювати нічого не потрібно, крім активації DНСР-сервера. Якщо, звичайно, до цього він не був відключеним.
На веденому роутері (2), навпаки, потрібно даний сервер вимкнути. Кабелем з'єднуємо маршрутизатори в портах під номером 4. Після цього в налаштуваннях змініть ІР адресу. Тільки переконайтеся в тому, що обрана вами ІР не використовується іншими пристроями, які підключені до цієї ж локальної сітки.
 
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

Нет ответов на вопрос

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить на вопрос...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...