Фахівці розповіли, що робити якщо смартфон Xiaomi не вдається підключити до Wi-Fi


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Фахівці розповіли, що робити якщо смартфон Xiaomi не вдається підключити до Wi-Fi

Сьогодні в матеріалі викладемо прості рекомендації, які допоможуть в разі, коли ваш смартфон не підключається до обраної мережі, або після підключення повністю відсутній доступ до інтернету.

Крок перший

Переконайтеся що справа саме у вашому смартфоні. Не раз спостерігали картину, коли люди скаржилися на збої в роботі інтернету, банально забуваючи його оплатити. Тому для початку спробуйте просто взяти будь-який інший пристрій, здатний підключатися до Wi-Fi і якщо на ньому підключення пройде без проблем, переходіть до наступного кроку.

Крок другий

Зайдіть в «Налаштування» -> Wi-Fi -> Знайдіть потрібну мережу і натисніть на стрілочку поруч із позначкою замка, щоб потрапити в меню «Властивості мережі»

1xiaomi-pidklyuchayemo-wi-fi.jpg (121 KB)

Далі перегорніть трохи вниз і зверніть увагу на графу «Проксі».

2xiaomi-pidklyuchayemo-wi-fi2.jpg (86 KB)

Справа в тому, що іноді після оновлення прошивки або встановлення деяких програм, система автоматично підключає проксі сервер, тому якщо бачите в цьому пункті «Ручне налаштування» або «Автоконфігурація», обов’язково вимкніть, встановивши значення «Ні».

Крок третій

В одній з минулих статей, ми розповідали вам як позбутися від реклами в інтернеті і надавали свій список DNS серверів (посилання буде в кінці), однак якщо підключення до Wi-Fi відбулося, а доступ до мережі так і не з’явився, можна спробувати поміняти стандартні налаштування і підключитися до DNS Google.

Для цього знову заходите у «Властивості мережі» -> знаходите пункт «Налаштування IP» -> вибираєте «Статична IP-адреса» і в меню знаходите два рядки: DNS 1 та DNS 2.

  • Змінюєте параметри DNS 1 на – 8.8.8.8
  • Змінюєте параметри DNS 2 на – 8.8.4.4

3xiaomi-pidklyuchayemo-wi-fi3.jpg (101 KB)

Крок четвертий

На деяких моделях смартфонів відсутня можливість підключення до частоті 5 Ггц, тому іноді перемикання режиму роботи роутера на 2.4 Ггц може допомогти.

Так само проблема може критися в налаштуваннях шифрування роутера. Іноді досить просто змінити стандартний WPA2 PSK на будь-який інший.

І нарешті, якщо нічого не допомагає, спробуйте просто видалити обрану мережу, перезавантажити смартфон і підключитися до неї заново.

4xiaomi-pidklyuchayemo-wi-fi4.jpg (31 KB)

У деяких випадках (особливо якщо ви оновлювалися неповною версією прошивки) це проста дія, так само може вирішити проблему з підключенням. Але після цього, не полінуйтеся і все-таки завантажте прошивку через 3 крапки.

Источник: gsminfo.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись