В Україні створюють електронний кабінет ветеранів


Рекомендованные сообщения

 

В Україні створюють електронний кабінет ветеранів

Міністерство у справах ветеранів працює над створенням електронного кабінету ветеранів, де буде розміщена інформація стосовно пільг та наявних програм, які вони отримують або можуть отримати відповідно до своєї пільгової категорії.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук переконаний, що інтеграція «Електронного кабінету ветерана» до загальнодержавної цифрової платформи сприятиме реалізації державної політики в напрямку цифровізації та допоможе вирішити частину проблем ветеранів, які виникають через існуючі бюрократичні механізми.

«Мінветеранів працює над створенням електронного кабінету, який планується реалізувати через Єдиний державний реєстр ветеранів та портал «Дія». Після запуску отримати доступ та користуватися ним зможуть всі категорії населення, на які поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни», - зазначив Левчук.

За його словами, «Електронний кабінет ветерана» взаємодіятиме безпосередньо з Державним реєстром ветеранів війни, використовуватиме інформацію з нього та візуалізуватиме це для конкретного користувача.

«Створення такої системи - це складний, поступовий процес. У перспективі кожен із ветеранів та членів родин загиблих матиме свій особистий електронний кабінет, де буде розміщена вся довідкова інформація стосовно пільг та наявних програм, які вони отримують або можуть отримати відповідно до своєї пільгової категорії. Цей унікальний проєкт суттєво покращить доступ до інформації та взаємодію з органами державної влади», - зазначив Левчук.

Заступник міністра також відзначив, що для команди Мінветеранів важливо не лише завершити розробку «Електронного кабінету ветерана», а й запустити його в практичну експлуатацію з урахуванням усіх вимог захисту персональних даних ветеранів.

Як повідомляв Укрінформ, Мінветеранів винесло на громадське обговорення проєкт постанови про утворення Українського ветеранського фонду.

Источник: ukrinform.ua

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...