Українцям розповіли, як заборонити месенджеру Viber стежити за ними


Рекомендованные сообщения

 

Українцям розповіли, як заборонити месенджеру Viber стежити за ними

Давно відомий факт, що Viber найпопулярніший месенджер в Україні. Viber, як і всі інші месенджери та соціальні мережі, збирає інформацію про своїх користувачів і часом невідомо, що саме він знає про нас. Зараз же українцям розповіли, як заборонити месенджеру Viber стежити за нами, щоб вберегти максимум конфіденційної інформації від поширення в мережі.

І так, щоб приструнити Viber, необхідно перейти в сам месенджер та натиснути на Додатково (зправа знизу). Після цього вам відкриється Меню, де необхідно шукати Параметри.

Якщо знайшли Параметри, то переходимо туди і там відкриється ще одне меню. В цьому переліку шукаємо пункт Конфіденційність. Зараз шукаємо Особисті Дані, які розміщуються майже в кінці списку. Вибираємо Особисті дані і бачимо три пункти, а саме:

-Збирати Аналітику
-Дозволити персоналізацію контенту
-Дозволити службі визначення точного розташування

У вас можуть бути активовані всі ці три пункти, які (в нашому випадку) необхідно вимкнути. Таким чином, ви дещо обмежили можливості відстеження месенджера Viber, який і так багато чого знає про вас.

Для чого Viber стежить за вами таким чином? Фактично, таким способом вони підлаштовують рекламу під вас, що збільшує ймовірність переходу на неї. В цьому вся суть персоналізованої реклами.

З іншої сторони, невідомо, що ще Viber знає про своїх користувачів, та в яких цілях використовується отримана інформація.

Источник: itech.co.ua

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...