Эксперты рассказали, как продлить срок жизни смартфона


sergeo60
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

 

Эксперты рассказали, как продлить срок жизни смартфона

Эксперты настоятельно рекомендуют не пользоваться смартфоном во время наполнения его необходимой для работы энергией. Справедливость соответствующего совета подтверждена результатами завершившегося накануне исследования, сообщает GSMinfo.

Разговоры, серфинг по интернету, просмотр видео и любые другие операции с находящимся на подзарядке устройством существенно снижают срок его службы. Причина этого – перенагревание девайса.

В ходе исследования специалисты проводили замеры температуры в различных режимах. Так, в обычном состоянии тестируемый смартфон, название которого не уточняется, нагревался в среднем до 23°C. После эксплуатации гаджета в течение получаса температура тыльной стороны устройства повысилась до 32°C.

В ходе разговора с другим абонентом при включенном видео смартфон нагревался до более чем 40°C (после преодоления указанной отметки исследователи приняли решение отключить видеопоток).

Те же манипуляции, проводимые на заряжающемся устройстве, чреваты нагреванием девайса до критического уровня. Таковым исследователи посчитали отметку в 60°C.

Частые нагревы смартфона до температуры свыше 40°C провоцируют износ внутренних деталей, преждевременное истощение батареи и сокращают срок жизни дисплея. В отдельных случаях возможны возгорания устройств со всеми вытекающими последствиями.

Источник: prostomob.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 • sergeo60 закріпив та зробив важливою темі

Названо 3 налаштування, які збільшать час роботи від батареї

 

Названо 3 налаштування, які збільшать час роботи від батареї

Багато людей смартфони навіть однієї марки працюють різний час до розрядки. Тут немає жодних секретних кодів та інструкцій. Насправді, все залежить від елементарних налаштувань. Правильно налаштований смартфон працюватиме у рази довше.

Щоб заощадити енергію акумулятора, потрібно налаштувати:

 • Кількість програм в автозапуску.
 • Роботу додатків у фоновому режимі.
 • Роботу додатків, які не економлять заряд батареї.

Налаштування програм в автозапуску

При увімкненні смартфона та завантаженні операційної системи автоматично завантажуються програми. Програми працюють у фоновому режимі. Це активна робота процесу у закритому стані, навіть якщо Ви не використовуєте програму.

Це, наприклад, такі як:

 • месенджери;
 • клієнти соціальної мережі;
 • утиліти, що відбивають погоду;
 • лаунчери;
 • віджети і т.і.

Щоб їх налаштувати, потрібно перейти в режим «Автозавантаження» та переглянути перелік працюючих у фоні.

Деякі програми потрібні для роботи і їх не можна вимкнути.

Інші займають в оперативній пам’яті мало місця та не сильно впливають на витрату енергії акумулятора.

Треті постійно використовуються і їхнє вивантаження, і завантаження не дасть економії, а навпаки збільшить час і витрата електроенергії.

Є великі програми, які часто не використовуються, але споживають багато енергії. Ось їх слід відключити із автозавантаження.

Налаштування роботи додатків у фоні

Фоновий режим має плюси та мінуси.

Плюсами є:

 • Часткова автоматизація виконуваних процесів оновлення програмного забезпечення;
 • Отримання повідомлень без втручання користувача;
 • Поліпшення функціональних можливостей ОС та всього апарату в цілому;
 • Забезпечення мультизадачності апарату.

Мінусами – активна робота програм, яка не дуже потрібна користувачеві, але не дозволяє перейти телефону в режим сну та зменшує заряд акумулятора.

Щоб переглянути список програм, що працюють у фоновому режимі, потрібно: Перейти до параметрів пристрою-> Знайти розділ «Програми»-> Вибрати вкладку «Активні». Переглянути список та вибравши непотрібне, зупинити його за допомогою наявної опції, якщо його не можна повністю вивантажити з пам’яті. Для цього в підпункті “Контроль активності” вкажіть параметр “Жорстке обмеження”.

Оптимізація заряду батареї

На споживання енергії акумулятора сильно впливають:

 • Яскравість екрану. Перегляд на 50% або 100% однаково комфортний, але не однаковий за витратою енергії акумулятора. Краще обмежувати яскравість до прийнятного рівня або включити режим «Автояркість».
 • Постійна робота GPS та геолокація місця. Їх краще включати лише під час роботи навігатора.
 • Великий період часу, після якого екран гасне автоматично. Найкраще цей період скорочують до мінімального в «Налаштуваннях».
 • Постійна робота Wi-Fi та мобільного інтернету, коли вони не потрібні. Для економії рекомендується включати лише у разі потреби.
 • Робота додатків, що не входять до складу операційної системи, а завантажені з сайтів сторонніх розповсюджувачів ПЗ. Для цього в «Налаштуваннях» оберемо пункт «Живлення та продуктивність»-> «Спеціальний доступ» -> «Економія заряду батареї» та переглянути список, які не заощаджують заряд. Деякі не можна вимкнути, але можна вибрати для кожного опцію “Економити заряд”.

Підсумки

Налаштувавши таким чином програми на смартфоні, можна без зусиль продовжити роботу акумулятора.

Источник: itechua.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...
 Поділитись